Кабінет Міністрів України
Кабінет Міністрів України Depositphotos

Уряд виділив на пошуки нового керівника ДПС два дні, один з яких – вихідний

  Читайте по-русски
  Увечері в п'ятницю, 24 квітня, Кабмін без попередження звільняє голів податкової та митної служб, у неділю, 26 квітня, публікує вакансію, крайній термін якої – понеділок, 27 квітня

  Уряд у неділю, 26 квітня, розмістив вакансію – шукають нового голову Державної податкової служби.

  Утім, кінцевий термін прийому документів – понеділок, 27 квітня, включно.

  Сам конкурсний добір має відбутись вже 28 квітня.

  Проте, є особливості із терміном призначення на посаду майбутнього голови ДПС.

  "На період дії карантину, установленого КМУ з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства", – ідеться в оголошенні про вакансію.

  Які документи вимагає Кабмін:

  • заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади
  • резюме за формою, яке повинне містити: реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти; підтвердження рівня вільного володіння державною мовою; відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах
  • заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону
  • а також електронну декларацію про доходи.

  Окремо зазначається,що під час створення електронних документів, які подаються для участі у доборі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

  А також: "Інформація, що не відповідає вимогам, визначеним в оголошенні про добір на посаду державної служби, в тому числі неправильно заповнена заява або резюме, не розглядається".

  Наразі на сайті НАЗК немає декларацій від кандидатів на цю посаду.

  У соцмережах уже встигли відреагувати на такий "турборежим". Український блогер Роман Шрайк пригадав, у яких умовах проводили конкурс на заступника голови ДБР.

  "Ясно, що встигне підготувати документи в першу чергу той, хто знав заздалегідь = майбутній переможець. Рівно така ж історія була з "конкурсом" на заступника голови ДБР, який чудесним чином виграв адвокат Віктора Януковича", – написав блогер.

  Нагадаємо, голів Державної податкової служби та Державної митної служби без попередження звільнили під час засідання Кабміну у п'ятницю, 24 квітня, ввечері. Як розповів колишній чільник ДМС Максим Нефьодов, йому навіть не назвали причин. Сергій Верланов же звинуватив у наклепі ексміністра  фінансів Уманського, який розповідав про корупційні схеми в податковій.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині у реабілітаційних центрах виявили 46 випадків COVID-19 – подробиці
  Наступний матеріал
  Сильні пориви вітру та нічні заморозки: в Укргідрометцентрі попередили про жовтий рівень небезпеки
  Loading...

  "Не знайшлося нікого, хто б погодився "виконувати задачу": Нефьодов про відставку та звільнення своєї команди

  У Митниці підтвердили, що Україна доставила захисні маски в Іспанію у березні

  Дефіциту продуктів в Україні не буде – Нефьодов

  НАБУ відкрило кримінальну справу проти очільника митниці Нефьодова

  Антикорупційний суд зобов'язав НАБУ відкрити справу проти очільника митниці

  5 канал - трансляція наживо