Максим Нефьодов
Максим Нефьодов 5 канал

Нефьодов про заяви Уманського: "Важко коментувати це без посмішки"

  Читайте по-русски
  Ексміністр каже, що задоволений результатами роботи митниці у першому кварталі 2020 року

  Ексголова митниці Максим Нефьодов заявив, що про звільнення чи недоліки у роботі перед звільненням з ним ніхто не говорив. Таку заяву він зробив в інтерв'ю видання "Ліга.Фінанси".

  Нефьодов каже, що жодної комунікації ні до, ні після засідання уряду з міністром фінансів Сергієм Марченком він не мав та йшов на засідання Кабміну розглядати поточні питання митниці.

  "Більш того, я навіть з самим Уманським не обговорював жодних таких фактів про роботу Митниці. Тому мені важко коментувати це без посмішки, чесно кажучи. Але очевидно якісь дані в нього є. Нехай з цим розбираються правоохоронні органи. Мені особисто точно нема чого приховувати чи соромитися", — заявив Нефьодов.

  І додав: "Наскільки я зрозумів з виразу обличчя частини міністрів, для багатьох наше звільнення – мене, Верланова, усіх заступників – було сюрпризом. Це, звісно, не трагедія, але шкода, що ймовірно це означає зупинку реформи. Ми старалися як могли".

  Ексміністр каже, що задоволений результатами роботи митниці у першому кварталі 2020 року.

  "Попри те, що в березні вже був карантин, легальний імпорт мобільних телефонів виріс на 71%, одягу – на 43%. Або ми маємо вірити, що українці за цей квартал стали багатшими і стали купувати більше техніки та одягу, або, що більш вірогідно, величезна частина сірих та чорних потоків була вперше показана у легальному товарообігу", — сказав він.

  Нагадаємо, на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 24 квітня звільнили голову Державної податкової служби Сергія Верланова і главу Державної митної служби Максима Нефьодова.

  Попередній матеріал
  Інженери NASA розробили апарат ШВЛ для лікування коронавірусу – подробиці
  Наступний матеріал
  "Вовк у овечій шкурі": Пропозиція РФ відправити у Лавру гумконвой є частиною спланованої спецоперації – Фріз
  Loading...

  Кабмін звільнив очільників митниці та ДФС: Нефьодов і Верланов втратили посади (доповнено)

  Дефіциту продуктів в Україні не буде – Нефьодов

  НАБУ відкрило кримінальну справу проти очільника митниці Нефьодова

  Нефьодов розповів, чому митниця почала приносити менше доходів

  Голова ДМС Нефьодов про зміни та корупцію в митниці – "ІнфоДень"

  5 канал - трансляція наживо