Проєкт мосту через Дніпро в Кременчуці
Проєкт мосту через Дніпро в Кременчуці Укравтодор

"Укравтодор" підписав контракт на 11,2 млрд гривень на будівництво нового мосту через Дніпро

Читайте по-русски
Міст у Кременчуці будуватиме турецька компанія Doğuş İnşaat

"Укравтодор" підписав контракт на суму 11,248 млрд гривень з турецькою компанією Doğuş İnşaat, яка спроєктує і збудує новий вантовий міст через Дніпро в Кременчуці. Про це повідомила прес-служба "Укравтодору".

Від Українського агентства автодоріг угоду підписав начальник Служби автомобільних доріг в Полтавській області Іван Краповницький, від Doğuş İnşaat – виконавчий директор компанії Толга Аккас.

Новий міст збудують поруч з Крюківськім мостом, який був зведений ще в 1872 році і зараз перебуває в аварійному стані. В агентстві зазначають, що у випадку руйнування переправи транспортній системі центральної України може загрожувати колапс.

Згідно з ТЕО, новий міст буде вантовим і матиме чотири смуги руху, по дві в кожному напрямку. На правому березі він сполучатиметься з дорогою Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя, на лівому – з вуличною мережею Кременчука. У цих точках передбачено будівництво транспортних розв'язок на різних рівнях.

В "Укравтодорі" також зауважили, що схема мосту 180+360+180 відповідатиме вимогам до судноплавства.

Будівництво має стартувати у березні 2021 року і завершитися через три роки. На будівництві будуть використовуватися матеріали українського виробництва, їхній обсяг становитиме 95%.

За словами керівника Департаменту розвитку доріг "Укравтодору" Андрія Івка, у агентства також є плани будівництва ще одного мосту через Дніпро в регіоні – у складі обходу Кременчука, і зараз очікують підписання Міжурядової угоди із китайськими партнерами.

Нагадаємо, в грудні 2020 року в Запоріжжі відкрили новий міст через Дніпро, який з'єднує острів Хортицю з правим берегом.

 

Попередній матеріал
У Європарламенті почали збирати підписи за відставку Борреля після його візиту до Москви
Наступний матеріал
Справа Гандзюк: підозрюваних у вбивстві активістки Мангера і Левіна залишили під арештом
Loading...