фото krm.gov.ua

Україна розраховує отримати від світового банку $500 млн до кінця місяця

Кошти витратять на закупівлю газу

500 мільйонів доларів від Світового банку розраховує отримати до кінця вересня Україна. Кошти витратять на закупівлю газу. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на зустрічі з віце-президентом Єврокомісії з питань енергетики Марошем Шефчовичем. Зі свого боку єврочиновник запевнив, що ЄС готовий співпрацювати зі Світовим банком і вітчизняними фахівцями, щоб Україна зрештою отримала необхідні кошти.

"Нам необхідно активно співпрацювати зі Світовим банком, нашими колегами з Європейської комісії, а також українською стороною. Я сподіваюся, ми об’єднаємо зусилля і зможемо завершити всі необхідні процедури для того, щоб Україна могла отримати 500 мільйонів доларів кредиту для постачання необхідної кількості газу", – заявив Шефчрвич.

Зі слів чільника уряду, Україні необхідно 3-4 роки, щоби  мати достатню енергонезалежність та раціонально використовувати ресурси.  І для цього нині в Кабміні завершують роботу над енергетичної стратегії. Окрім цього, оновлюють і Меморандум про співпрацю із ЄС. Над документом працюють і європейські фахівці. Його планують підписати уже до кінця року.

Нагадаємо, напередодні в МВФ повідомили, що розглянуть питання виділення Україні чергового кредитного траншу у середині вересня.

Попередній матеріал
ГПУ: терориста так званої "ДНР" засудили на 10 років
Наступний матеріал
Генпрокурор: Київ співпрацює з Гаагою у питанні відповідальності керівництва РФ щодо Донбасу і Криму
Loading...

ЄС хоче підписати "зимовий пакет" про постачання газу з Україною і РФ

Україна скоротила імпорт газу – Укртрансгаз

Міністр фінансів пояснив, чому кредит МВФ опинився під загрозою

Зубко: дешевих кредитних коштів на сьогодні в Україні немає - інтерв'ю

Світовий банк скаржиться на нездатність України освоїти надані кошти – "бюрократична система зарегульована"

5 канал - трансляція наживо