Генпрокурор: Київ співпрацює з Гаагою у питанні відповідальності керівництва РФ щодо Донбасу і Криму

  Луценко також прокоментував заяву Глазьєва щодо оприлюдненого Генпрокуратурою України запису телефонної розмови про підготовку проведення незаконного референдуму в Криму і масових заворушень у Донецьку, Одесі та Харкові

  Українські правоохоронці співпрацюють з офісом прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі в питанні притягнення до відповідальності влади РФ і керівництва Збройних сил РФ за розв'язування конфлікту на Донбасі і окупацію Криму. Про це генпрокурор Юрій Луценко заявив на засіданні комітету парламенту з питань національної безпеки і оборони в п'ятницю в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми також співпрацюємо з офісом прокурора Міжнародного кримінального суду щодо питань відповідальності керівництва РФ і представників їх ЗС з приводу подій на сході України і в Криму", – сказав він.

  У цьому ключі генпрокурор прокоментував заяву радника президента РФ Сергія Глазьєва щодо оприлюдненого Генпрокуратурою України запису телефонної розмови про підготовку проведення незаконного референдуму в Криму і масових заворушень у Донецьку, Одесі та Харкові, про те, що нібито Луценко "незаконний і антиконституційний призначенець".

  "Коли пан Глазьєв в своєму листі, не погоджуючись з підозрою (Генпрокуратури України у скоєнні ряду злочинів), натякає на якусь міфічну Гаагу з приводу так званого держперевороту в Україні, можу сказати одне: "дідусь Фрейд працює". Гаага згадувалася в цьому листі. У тих, хто розв'язав війну проти України, хто вбивав наших військовослужбовців і громадян, вибір тільки один: або Київ, або Гаага. Третього шляху немає", – заявив Луценко.

  Попередній матеріал
  Україна розраховує отримати від світового банку $500 млн до кінця місяця
  Наступний матеріал
  За три місяці за підозрою у хабарництві затримали 28 прикордонників

  Луценко: Генпрокуратура розслідує справи щодо доведення армії до стану небоєздатності

  Порошенко прокоментував розширення санкцій США проти Росії: агресор має відчути ціну за вбивства тисяч невинних людей