5 канал

Луценко: Генпрокуратура розслідує справи щодо доведення армії до стану небоєздатності

Під час звіту було представлено слайди, де розкрадання і розпродаж військового майна відбувалися в періоди кожного з міністрів оборони у період з 2005 року

Генеральна прокуратура України відкрила ряд кримінальних проваджень за фактом доведення Збройних сил України до стану небоєздатності і розкрадання військового майна. Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко під час засідання Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, де він звітував щодо розслідувань агресії Росії проти України.

"Хочу повідомити, що Генеральна прокуратура ... відкрила і розслідує низку кримінальних проваджень за фактом розкрадання військового майна Збройних сил України та доведення їх до стану небоєздатності", – зазначив Луценко.

"Найбільші розпродажі відбулися до 2005 року і більшість документів є втраченою або знищеною. У період з 2005 по 2014 рік маємо повну інформацію. Було продано військового майна за останні 10 років на 1 млрд 837 млн 299 тис. грн., з них було продано 832 танки, 232 вертольоти, 202 літаків та безпілотників, 714 БМП та БТР, 4930 автомобілів, 28555 ракетно артилерійського озброєння, 1 млн 824 тис. стрілецької зброї, боєприпасів на 560 млн грн", – повідомив генпрокурор.

Під час звіту було представлено слайди, де розкрадання і розпродаж військового майна відбувалися в періоди кожного з міністрів оборони у період з 2005 року.

Попередній матеріал
Волонтери української діаспори подарували бійцям АТО маневрений позшляховик
Наступний матеріал
Мінфін хоче скоротити кількість студентів, які отримують стипендію
Loading...