Міністр фінансів 5 канал

Міністр фінансів пояснив, чому кредит МВФ опинився під загрозою

  Чільник Мінфіну додав, що без МВФ Україна не зможе отримати $1 млрд кредитних гарантій від США

  Проблеми із запуском системи електронного декларування в Україні ставлять під загрозу отримання Україною третього траншу кредиту від МВФ. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає "Економічна правда".

  "Ми працюємо з нашими міжнародними партнерами не за формальною ознакою, тобто потрібні реальні якісні зміни, а не сумнівні напівзаходи. Електронна система (декларування – ред.) – це ключовий елемент боротьби з корупцією. Потрібно, щоб вона запрацювала повноцінно. ...Без цього виділення третього траншу опиняється під загрозою", – сказав він.

  Він уточнив, що без МВФ Україна не зможе отримати $1 млрд кредитних гарантій від США, 1,2 млрд євро макрофінансової підтримки від ЄС, а також кредити на купівлю газу від європейських партнерів. На думку Данилюка, повноцінно запустити систему електронного декларування потрібно з 1 вересня. "Зараз потрібно об'єднати зусилля та максимально швидко запустити систему електронного декларування. Якщо система повністю запрацює з 1 вересня і ніяких проблем не буде, то ми зможемо розраховувати на транш у вересні", – сказав міністр.

  Раніше повідомлялось, що Міжнародний валютний фонд знову відклав розгляд питання про виділення Україні чергового траншу фінансової допомоги.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Прийдіть і подивіться парад – нам є чим захистити мир і спокій нашої держави й народу
  Наступний матеріал
  Лисенко розповів про поранених на Донбасі за минулу добу
  Теги:
  Loading...

  Прес-конференція першого президента України Леоніда Кравчука: "Україна: 25 років Незалежності" - відео

  Міністр cоцполітики відкрив секрет про Меморандум з МВФ щодо пенсій

  Міністр фінансів: про скасовані стипендії та вкотре відтермінований транш МВФ

  МВФ відклав розгляд питання про черговий транш для України