Представники американського та українського ВПК
Представники американського та українського ВПК Укроборонпром

Україна підписала з американськими оборонними компаніями декілька угод на $2,5 млрд

  Читайте по-русски
  Йдеться про розроблення спільних проєктів та програм, а також організацію досліджень

  Генеральний директор "Укроборонпрому" Юрій Гусєв підписав у Сполучених Штатах Америки три угоди на суму $2,5 млрд. Про це розповіли у пресслужбі державного концерну.

  Повідомляється, що наразі Гусєв у складі офіційної делегації на чолі з президентом України Володимиром Зеленським перебуває у США.

  Так, у рамках візиту вже відбулася низка робочих зустрічей з провідними американськими оборонними компаніями. Зокрема, результатом стало досягнення домовленостей про співпрацю та підписання трьох угод про співпрацю на загальну суму $2,5 млрд.

  У зв'язку з цим повідомляється про проведення переговорів з керівництвом американської компанії Lockheed Martin Corporation, зокрема з віцепрезидентом Раймондом Пізеллі. Результатом стало рішення про співпрацю у сфері оборонно-промислового комплексу. Йдеться про розроблення спільних проєктів і програм, організацію досліджень і розробок. Також сторони домовилися про взаємодію у сфері комплаєнсу – це важливо для дотримання високого рівня прозорості у подальшій співпраці.

  Крім того, "Укроборонпром" співпрацюватиме з компанією Harris Global Communications Inc., що входить до групи компаній L3Harris Technologies, яка є одним зі світових лідерів оборонних технологій. Підписана угода передбачає реалізацію спільних проєктів, зокрема щодо постачання продукції в Україну, включаючи подальшу її інтеграцію в повітряні, наземні та морські системи.

  Ще підписано угоду з Global Ordnance – компанією-постачальником оборонної продукції в різних країнах світу.

  Переговори з президентом міжнародної компанії Day & Zimmermann Lone Star LLC також завершилися підписанням угоди. Вона стосується розроблення проєктів з модернізації та створення нових виробничих потужностей із залученням іноземного капіталу для підприємств "Укроборонпрому".

  "Досягнуті домовленості і підписані угоди виводять на новий етап співпраці між нашими країнами у сфері ОПК і підтверджують зацікавленість американських партнерів у співпраці з українською оборонкою", – зазначає Гусєв.

  Нагадаємо, раніше "Укроборонпром" та ДАХК "Артем" підписали угоду з канадськими компаніями GL Munitions Inc. і Waterbury-Farrel про будівництво патронного заводу в Україні.

  Попередній матеріал
  У Києві з'являться бригади, які контролюватимуть, як громадяни дотримуються карантину
  Наступний матеріал
  У Білому домі проходить зустріч Зеленського та Байдена
  Loading...

  Депутати відреагували на відставку Авакова – включення з Ради

  "Укроборонпром" підписав угоду з Канадою про будівництво патронного заводу в Україні

  Милованова обрали головою наглядової ради "Укроборонпрому" – подробиці

  Мустафу Найєма звільнили з "Укроборонпрому"

  "Із 2014 року не уклали жодного контракту": "Укроборонпром" спростовує дані SIPRI щодо нібито продажу озброєння Росії

  "Укроборонпром" уклав контракт із Пакистаном на ремонт танків Т-80УД вартістю 85,6 млн доларів