gazetki.by

У НБУ кажуть про підвищення ризиків зростання інфляції

  Регулятор пов'язує це зі стрімким зростанням цін на овочі та фрукти після неврожаю та скороченням кількості м'ясо-молочної продукції на внутрішньому ринку

  Рада з фінансової стабільності оцінює системні ризики для фінансової системи України контрольованими, а очікування - позитивними. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку з посиланням на підсумки чергового засідання ради за участю представників НБУ, Мінфіну та інших регуляторів фінансового ринку.

  За результатами обговорень, Рада зазначила, що економічне зростання в країні є волатильним і помірним у результаті негативного ефекту блокади ОРДЛО, однак цей ріст повинен прискоритися вже наступного року.

  Водночас підвищуються ризики "більш істотного відхилення інфляції від центральної точки цільового діапазону на кінець поточного року (8% плюс/мінус 2 п. п.)".

  У Нацбанку це пов'язують зі стрімким зростанням цін на овочі та фрукти після несприятливих погодних умов та скорочення пропозиції м'ясо-молочної продукції на внутрішньому ринку України.

  "При цьому фундаментальний тиск на інфляцію залишається помірним, зокрема завдяки низькій волатильності на валютному ринку та стабілізації інфляційних очікувань", - йдеться у повідомленні. 

  Зауважимо, що Кабмін очікує на інфляцію у 12,9% за підсумками 2017 року. А от Нацбанк раніше прогнозував уповільнення інфляції до рівня 9,1%. 

  Попередній матеріал
  Нідерланди збираються перевірити участь двох своїх фірм у будівництві Керченського моста
  Наступний матеріал
  У Міноборони озвучили втрати ворога за тиждень
  Loading...

  Щороку пенсії автоматично переглядатимуть залежно від інфляції – Гройсман

  У Нацбанку пояснили прискорення інфляції в Україні

  Зростання ВВП та інфляція: що спрогнозували у МВФ для України