Сергій Марченко
Сергій Марченко 24tv.ua

У бюджеті не вистачає $3 млрд до кінця року – міністр фінансів

  Читайте по-русски
  Сума фігурує в доларах, бо мовиться саме про зовнішні запозичення

  У бюджеті до кінця 2020 року діра в $3 млрд через те, що Україна не отримала запланованих запозичень. Таку заяву зробив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю "ВВС News Україна".

  Урядовець назвав ситуацію "абсолютно непростою", але контрольованою. Та запевнив, що Кабмін має "план на випадок подій А, Б і В – як ми діємо, як завершити цей рік так, щоб ми профінансували всі видатки, передбачені в бюджеті, по максимуму".

  "Я не сиджу в рожевих окулярах і не вішаю, як то кажуть (локшину), не хочу вас обманювати. Не все в нас так просто. Є затримки, складнощі… І ми думаємо, як закрити цей місяць, як фінансувати наступний. Ситуація непроста, абсолютно непроста. Я нікого не обманюю, просто кажу, що так склалося, що значна сума коштів до цього часу нам не надійшла. Мова про більш як $3 млрд, які були закладені у нас у бюджеті", – заявив він.

  Сума фігурує в доларах, бо мовиться саме про зовнішні запозичення, уточнив очільник Мінфіну. Він додав, що прогрес у переговорах із МВФ існує, зокрема щодо головних параметрів бюджету на наступний рік. Але необхідно вирішити ще кілька питань, тож очікувати нового траншу цього року – не варто.

  Дивіться також: Ні доріг, ні ремонтів: чому зупинено фінансування та що з бюджетом на наступний рік

   

  Попередній матеріал
  Ситуація на Донбасі: окупанти порушили "тишу" біля Авдіївки, обійшлося без втрат у лавах ЗСУ
  Наступний матеріал
  Росія та Китай становлять загрозу для підводних кабелів – Сенат США
  Loading...