Українські гроші
Українські гроші Shutterstock

Три категорії ризику: куди не можна вкладати гроші під час пандемії – фінексперт

Читайте по-русски
За бажання вкладати кошти в бізнес людина має обирати передусім ту галузь, на якій розуміється, радить Сергій Позняк

Як вкладати гроші під час карантину так, щоб їх не втратити, в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" розповів голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО, фінансовий експерт Сергій Позняк.

"Не дивлячись на локдаун і на всі перипетії, бізнеси ростуть і розвиваються. Зараз час можливостей – бо хтось пішов із ринку – і з'являються нові ніші; з'являються нові потреби. Будь-яка криза – це простір для можливостей", – вважає підприємець.

Він переконаний, що за бажання вкладати кошти в бізнес людина має обирати передусім ту галузь, на якій вона розуміється.

"Там, де ви нічого не розумієте, і особливо якщо родичі кажуть: "Дай гроші на бізнес" – я не те, що не рекомендую. Я забороняю", – наголошує Сергій Позняк.

Є ситуації, коли вкладені кошти можуть і не повернутися, застерігає експерт.

"Ми провели дослідження за 10 років. Один із потенційних тих, хто не повертає, – це гроші, позичені під зобов'язання когось із родичів", – вказує підприємець один із критеріїв неповернення вкладених коштів.

Загалом він назвав три таких критерії: "Перший – це дефолт по бюро кредитних історій. Другий – це інвестиції і позики менше 3 тисяч доларів в еквіваленті. Третє – це кошти, які один із родичів узяв для бізнесу другого родича".

Попередній матеріал
"Мінування", десант "слуг" з Тищенком, силовики – які інтриги та скандали склалися довкола округу №87
Наступний матеріал
Після карантину Україна не поїде в Мінськ на переговори ТКГ – Резніков
Loading...