Світовий банк
Світовий банк Фото theguardian.com

Світовий банк виділив Україні $135 млн на медицину – куди підуть гроші

  Читайте по-русски
  З усієї суми $35 млн виділяється суто на протидію поширенню COVID-19

  У ніч на вівторок, 28 квітня, Рада директорів Світового банку затвердила додаткове фінансування для України у $135 млн на проєкт "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей". Про це мовиться в повідомленні пресслужби організації.

  "Це додаткове фінансування допоможе Україні в оновленні приблизно 40 відділень екстреної  медичної допомоги та інсультних відділень, забезпечуючи можливість лікарням проводити складні медичні процедури із використанням високотехнологічного обладнання та відповідних протоколів лікування. Пацієнти матимуть можливість вибирати будь-яку лікарню в Україні, та їхні витрати на хірургічне втручання будуть покриватися із державного бюджету", – зазначив в.о. директора СБ у справах Білорусі, Молдови та України Алекс Кремер.

  З усієї суми кредиту приблизно $100 млн піде на забезпечення регіональних відділень екстреної меддопомоги обладнанням, а решта $35 млн – на закупівлю матеріалів і устаткування для боротьби з COVID-19, проведення навчання для лікарів, іншу діяльність із протидії пандемії.

  Проєкт "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" із початковою сумою інвестицій $215 млн Світовий банк впроваджує в Україні від 2015 року. Кошти було спрямовано на підтримку реформ у секторі охорони здоров'я, зокрема, на реформу первинної та вторинної ланок, ранню діагностику та лікування серцево-судинних і онкологічних захворювань, а також підвищення ефективності системи охорони здоров'я загалом.

  Нагадаємо, в Україні станом на 9:00 28 квітня – 9410 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

  Попередній матеріал
  На Закарпатті вночі зафіксували землетрус
  Наступний матеріал
  Кличко оприлюднив план виходу з карантину в Києві
  Loading...