Vizutka.com.ua

Суд ЄС відмовився знімати санкції з ряду російських компаній

  Скасування санкцій домагалися "Роснефть" та пов'язані з нею структури, "Газпром нефть", а також російські банки "Сбербанк", "ВТБ", "Внешэкономбанк", "Проминвестбанк"

  Загальний суд Європейського Союзу у Люксембурзі залишив обмеження, ухвалені Радою ЄС проти низки російських банків та нафтових і газових компаній у зв'язку з агресією РФ та посяганні на територію, суверенітет і незалежність України.

  Про це йдеться у прес-релізі суду від 13 вересня, пише УНІАН.

  Скасування санкцій від Ради ЄС домагалися російські компанії "Роснефть" та пов'язані з нею структури, "Газпром нефть", а також російські банки "Сбербанк", "ВТБ", "Внешэкономбанк", "Проминвестбанк" і DenizBank (турецький банк, що контролюється російським "Сбербанком").

  У повідомленні нагадують, що з 31 липня 2014 року Радою ЄС у відповідь на дії Росії з дестабілізації ситуації в Україні було запроваджено обмежувальні заходи проти низки російських банків та нафтових і газових компаній.

  "Ці заходи запроваджують обмеження на деякі фінансові операції та на експорт деяких чутливих товарів і технологій, обмежують доступ деяким російським компаніям на фінансові ринки і забороняють надавати послуги, необхідні для здійснення операцій з нафтою", – йдеться в повідомленні.

  "Мета цих заходів, схвалених Радою ЄС, полягає у посиленні наслідків за дії, вчинені Росією для підриву суверенітету України", – сказано в повідомленні.

  Як зазначили в суді, запровадження санкцій відповідає меті підтримання миру та міжнародної безпеки.

  Нагадаємо, сьогодні, 13 вересня, у раді Євросоюзу (ЄС) ухвалили рішення про продовження антиросійських санкцій, які були накладені через підрив територіальної цілісності України. 

  Попередній матеріал
  "Щось мені це нагадує": Клімкін дотепно прокоментував "істеричну заяву" РПЦ
  Наступний матеріал
  Ситуація в Азовському морі: рибалок попередили щодо провокацій РФ

  ЄС продовжив на півроку персональні антиросійські санкції

  За зимовим чи літнім часом: стало відомо, коли ЄС скасує переведення годинників

  За якої умови Україна вийде з ПАРЄ – коментар українського диломата

  "Інформаційний вечір" з Володимиром Омеляном на "5 каналі" – завершено

  Закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО не потребує проведення референдуму – Луценко

  "Величезні внески": як Росія проплачує свою участь у ПАРЄ