antikor.com.ua

Суд підтвердив правомірність постанови НБУ про визнання банку "Фінансова ініціатива" неплатоспроможним

  Нині відсутнє законодавство, яке б дозволяло відновити діяльність банку, який вже було визнано неплатоспроможним

  Суд підтвердив правомірність постанови НБУ про віднесення банку "Фінансова ініціатива" до категорії неплатоспроможних. Про таке повідомляє прес-служби регулятора.

  Так, 20 грудня 2016 року Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Національного банку України на рішення суду першої інстанції про скасування постанови Правління НБУ № 408 "Про віднесення ПАТ "КБ "Фінансова ініціатива" до категорії неплатоспроможних.

  На засіданні в якості офіційного представника НБУ виступила голова НБУ Валерія Гонтарева. Гонтарева наголосила, що банк на момент прийняття цього рішення втратив ліквідність та власний капітал, допустив грубі порушення законодавства з питань готівкового обігу та вчасно не виконував зобов’язання перед вкладниками та іншими кредиторами, зокрема, за рефінансуванням перед НБУ.

  Голова НБУ також попросила суд звернути увагу на відсутність законодавства, яке б дозволяло відновити діяльність банку, який вже було визнано неплатоспроможним, та повернути виплачені вкладникам такого банку кошти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

  У НБУ нагадали, що 5 жовтня 2016 року постановою Окружного адміністративного суду м. Києва по справі №826/11415/16 відповідний позов ТОВ "Інвест-Сервіс", який є 100% власником банку "Фінансова ініціатива", було задоволено повністю. Постанова Правління НБУ № 408 "Про віднесення ПАТ "КБ "Фінансова ініціатива" до категорії неплатоспроможних" була прийнята 23 червня 2015 року.

  Як повідомляв 5.ua, у липні 2016 року Нацбанк визнав неплатоспроможним державний банк.

  Попередній матеріал
  У Мінсоцполітики вирішили видати січневі пенсії до Нового року
  Наступний матеріал
  Речник Міноборони: Ситуація у зоні АТО демонструє ознаки подальшого загострення
  Теги:
  Loading...

  НБУ визнав неплатоспроможним черговий банк

  НБУ визнав неплатоспроможним черговий банк: введена тимчасова адміністрація

  Активи неплатоспроможних банків продаватимуть через ProZorro

  Нацбанк визнав неплатоспроможним державний банк

  НБУ визнав неплатоспроможним черговий банк

  НБУ визнав неплатоспроможним ще один банк