Укроборонпром

Стратегічне партнерство: "Укроборонпром" та індійські виробники анонсують створення оборонної компанії

Індійська сторона вважає, що українська продукція повністю відповідає потребам військового та комерційного ринків

Державний концерн "Укроборонпром", що об'єднує головні оборонно-промислові підприємства країни, спільно з індійськими компаніями домовляється про співпрацю в оборонній сфері. Про це повідомила прес-служба концерну з посиланням на заступника генерального директора з зовнішньоекономічної діяльності концерну Дениса Гурака.

За його словами, індійці зацікавлені в техніці "Антонова" і вже мають позитивний досвід її експлуатації. Крім того, вони визначили моделі найбільш затребуваних літаків. Зокрема, йдеться про пасажирські і транспортні літаки на базі Ан-148/158/178, а також моделі Ан-188 і Ан-124.

"Ми сконцентровані на цих проектах і переходимо до основного етапу, щоб прийняти правильні рішення. І одним із таких рішень є залучення індійської компанії, з якою ми зараз визначаємо систему взаємовідносин", – цитує Гурака прес-служба. За його словами, співпраця між компаніями розглядається у форматі трансферу технологій.

"Спочатку планується створення спільного підприємства, яке реалізовуватиме спільний проект шляхом фінансування, пошуку ринку збуту, маркетингових досліджень тощо, але кінцевим завданням є виробництво літаків", – йдеться в повідомленні.

Представник індійської компанії Раджеш Кумар Дхінгра також зазначив: "Ми бачимо Україну як стратегічного партнера Індії, ми прагнемо довготривалої та плідної співпраці. Ми оглянули техніку та іншу продукцію підприємств концерну – вони повністю відповідають потребам військового та комерційного ринків Індії". 

Нагадаємо, у червні Україна представила на паризькій виставці Eurosatory-2016 новітнє озброєння

Як повідомляв 5.ua, 10 червня держконцерн "Укроборонпром" у своїй структурі створив літакобудівний кластер – Українську авіабудівну корпорацію.

Попередній матеріал
У МЗС уточнили дані про затримання танкера "Temeteron" з українцями на борту
Наступний матеріал
Терористи на Донбасі вербують дітей та використовують їх як "живий щит" – Держдеп США

Міноборони заплатить 1 млн грн штрафу "Укроборонпрому"

Україна представила на паризькій виставці Eurosatory-2016 новітнє озброєння – Укроборонпром

"Укроборонпром" тісно співпрацюватиме з французьким Міноборони

"Укроборонпром" передав Нацгвардії першу партію новітніх бронетранспортерів