Україна представила на паризькій виставці Eurosatory-2016 новітнє озброєння – Укроборонпром

Гендиректор концерну заявив про підвищений інтерес до української техніки з боку закордонних замовників

На паризькій виставці озброєнь Eurosatory-2016, український концерн "Укроборонпром" представляє модернізовані протитанкові ракетні комплекси "Скіф" та "Корсар" та сучасні БПЛА (дрони). Такі найцікавіші українські розробки виділив серед інших генеральний директор ДК "Укроборонпрому" Роман Романов, передає "Укрінформ".

"Концерн демонструє модернізовані протитанкові ракетні комплекси "Скіф" та "Корсар" виробництва КБ "Луч". Ці комплекси мають низку переваг над рештою представлених на виставці ПТРК", – зазначив він.

Зокрема, за словами директора підприємства, їх вирізняє висока бронебійність, дальність ураження та можливість наведення з безпечних, закритих позицій та сховищ. "Звісно, що ці характеристики українського озброєння обумовлюють підвищений інтерес як з боку українських військових, так і закордонних замовників", – підкреслив Романов.

За його словами, особливістю комплексу "Скіф" є те, що оператор розташований в укритті на певній безпечній відстані від самої ракети. Це суттєво знижує ризики його ураження зворотнім вогневим ударом противника. Водночас, комплекс "Корсар" здатний вражати ціль на відставні 2,5 км та пробивати стіну з 50 см бетонних блоків.

/
/
/
/
/
/

Крім того, наголосив Романов, концерн вперше у Парижі демонструє вітчизняні БПЛА (безпілотні літальні апарати). Представлені безпілотники є засобом розвідки та високоточного визначення координат цілі. "Нині українським ОПК (оборонно-промисловим комплексом) розробляються нові види такого озброєння для армії. Вони працюють у складі систем керування боєм та управління вогнем артилерії", – зазначив він.

Зазначається, що вітчизняні БПЛА розвивають швидкість понад 100 км/год, мають тривалість польоту до 12 годин та працюють на висоті 2 км. 

Нагадаємо, 13 червня у Франції у виставковому комплексі "Paris Nord Villepine" поблизу Парижа відкрилася одна з найбільших міжнародних виставок озброєнь, оборонних та безпекових технологій наземного та повітряного призначення Eurosatory-2016. 

Як відомо, 10 червня держконцерн "Укроборонпром" у своїй структурі створив літакобудівний кластер – Українську авіабудівну корпорацію.

Попередній матеріал
Міноборони РФ формує нову дивізію під Ростовом – ЗМІ
Наступний матеріал
Лисенко: Від снайперської кулі поблизу Авдіївки загинув боєць

"Укроборонпром" тісно співпрацюватиме з французьким Міноборони

"Укроборонпром" завершив випробування ракетного корабля "Прилуки"

"Укроборонпром" передав Нацгвардії першу партію новітніх бронетранспортерів

В Україні з’явився перший літакобудівний кластер на базі "Антонова"