У Франції відкрилася наймасштабніша міжнародна виставка озброєнь

Цьогоріч продукцію презентують компанії з 140 країн світу

У Франції у виставковому комплексі "Paris Nord Villepine" поблизу Парижа відкрилася одна з найбільших міжнародних виставок озброєнь, оборонних та безпекових технологій наземного та повітряного призначення Eurosatory-2016. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Eurosatory проходить у виставковому комплексі "Paris Nord Villepine" кожні два роки (непарні роки) з 13 по 17 червня. Її учасники представляють найширший асортимент продукції у галузі оборони і безпеки з понад 140 країн світу", – зазначив представник організатора виставки-продажу Патрік Колас.

За його словами, упродовж п'яти днів учасники виставки презентують нові кластери для індивідуального захисту людей та об’єктів, а також озброєння і військову техніку сухопутних військ, засоби ППО, засоби зв'язку, обчислювальну техніку, тренажери і тилове забезпечення, продукцію для гуманітарної допомоги, миротворчих операцій, безпеки і боротьби з тероризмом тощо.

Зазначається, що організатори очікують на 57 тисяч відвідувачів з 94 країн світу.

/
/
/
/

За словами організаторів, свої зразки озброєнь представляють понад 1,5 тис. компаній. Росію на Eurosatory-2016 представляють лише п'ять компаній, які здебільшого презентують у Франці макети та демонстраційні стенди.

Цього року на Eurosatory-2016 представлено понад 450 нових продуктів. Це новітні безпілотні технології і безпекове обладнання. 

Нагадаємо, у травні "Укроборонпром" передав Нацгвардії першу партію новітніх бронетранспортерів

Як повідомляв 5.ua, Україна і США реалізуватимуть спільні проекти у сфері виробництва озброєння та поглиблення співпраці у сфері безпеки.

Попередній матеріал
Прифронтовий Маріуполь відсвяткував річницю визволення від бойовиків
Наступний матеріал
Чайка випадково зняла на iPhone власне шахрайство

Порошенко затвердив "Стратегічний оборонний бюлетень України"

"Укроборонпром" завершив випробування ракетного корабля "Прилуки"

Міноборони виділить 500 млн грн для вдосконалення української миротворчої місії

Міноборони відремонтувало та модернізувало понад 30 літаків