МВФ
МВФ inforesist.org

Стало відомо, коли МВФ проведе засідання щодо програми stand-by для України

  Програма розширеного фінансування для України спливає у березні наступного року

  Засідання ради директорів основного кредитора – Міжнародного валютного фонду – щодо надання Україні програми stand-by відбудеться 18 грудня. Відповідну інформацію оприлюднили на сайті фонду, передає "5 канал".

  Як відомо, 14-місячна програма фінансування stand-by має на меті підтримати вітчизняну економічну політику й змінити програму розширеного фінансування, яка закінчується у березні 2019 року. Обсяг нової програми – 3,9 мільярдів доларів США. Розробили її скоординовано із Всесвітнім банком та Євросоюзом.

  Утім, щоб програму фінансування stand-by запровадили, Києву слід було виконати низку вимог МВФ. Зокрема, збільшити тарифи на газ та ухвалити держбюджет із дефіцитом до 2,3% ВВП. Тепер 18 грудня рада директорів визначить, чи уряд належно виконав рекомендації та чи можна давати старт програмі stand-by.

  Нагадаємо, від 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення України мали зрости на 23,5% замість потрібних 60%. Таким чином, згідно з постановою уряду, нова ціна на газ для населення становитиме 8550 грн за 1 тис. кубометрів (з ПДВ).

  Попередній матеріал
  У Києві пішов із життя молодий український актор
  Наступний матеріал
  "Органічне ураження" серця: адвокат розповів, що виявили медики в Сенцова
  Loading...