МВФ

Робота розпочата: місія МВФ прибула в Україну

Мінфін має намір обговорити з місією МВФ продовження співпраці після закінчення програми розширеного фінансування в березні 2019 року

Сьогодні, 6 вересня, місія Міжнародного валютного фонду на чолі з Роном ван Роденом прибула в Україну. Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

"З 6 вересня 2018 року місія Міжнародного фонду розпочала роботу в Україні на чолі з Рон ван Роденом", – зазначено в повідомленні.

Відомо, що Мінфін має намір обговорити з місією МВФ продовження співпраці після закінчення програми розширеного фінансування в березні 2019 року.

Як повідомляв 5.UA, уже восени Україна може отримати черговий транш від МВФ. Такий прогноз дав заступник голови Національного банку України (НБУ) Олег Чурій. "Якщо місія МВФ буде позитивна, якщо Україна зможе домовитися з МВФ, то ми зможемо отримати позитивне рішення борда восени, і, думаю, восени Україна зможе отримати транш", – зазначив він.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони – відео
Наступний матеріал
Вітрові електростанції на Херсонщині: підписання договору про реалізацію інвестиційного проекту з Норвегією – відео

У Нацбанку повідомили, коли Україна отримає транш від МВФ

Гройсман: Хто зекономив газ узимку – отримає грошову компенсацію

І Президент, і Кабмін, і ВР матимуть свої частини відповідальності щодо впровадження курсу України в НАТО і ЄС – Климпуш-Цинцадзе

На 40 мільйонів доларів: Україна виграла тендер на ремонт вертольотів турецької жандармерії

В Україні зростуть тарифи на водопостачання

Уперше – резервний комплект: у Києві показали нову форму для футбольної збірної України – ФОТО