Про таке в ефірі "5 каналу" в програмі "БлогПост" розповів перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.
"PayPal не хоче заходити в Україну. Насправді люди вірять, що всі інвестори мріють бути в Україні і єдине, що їм заважає, – це поганий український уряд, який їх відлякує. Насправді приклад і PayPal, і тої самої IKEA, він скоріше про те, що частина інвесторів не хоче бути в Україні. І не хоче бути не через те, що у нас погана країна, бо поганий бізнес-клімат, ми просто не в їхніх планах. Як це – справа не в тобі, справа в мені, які інколи кажуть дівчата, тільки навпаки", – сказав Нефьодов.
"Тому з PayPal ситуація дуже проста. Із ними багато разів контактував і Національний банк, і спеціально навіть вивозив делегацію їх вмовляти. Я багато часу витратив на те, щоб сконтактувати з ними і особисто, і через потужних людей з уряду США, і через керівництво Facebook і так далі. Ситуація дуже проста. Ми нині не знаходимося в переліку пріоритетних для них країн. Ми дуже сподіваємося і ми робимо досить багато, щоб ця ситуація змінилася. І, власне, наша головна ідея для них дуже проста: поки ви нічого не робите, Paymer захоплює український ринок. Ну, хлопці, вам не потрібні українські перекази? Ну непотрібні. Це – бізнес, а не благо чинність", – сказав Нефьодов.
Він також наголосив: "Насправді це не дуже сумно, це – реалії життя і це нормальна світова конкуренція. Мені здається, що якраз великих споживчих брендів, які зайшли в Україну з часів майдану – досить багато. І це знак довіри. Не тільки довіри економічної, але й довіри цивілізаційної".
Довідка. PayPal – це міжнародна електронна платіжна система, заснована 1998 року підприємцем Ілоном Маском. Це найпоширеніший у світі спосіб розрахунків в Інтернеті. Нині PayPal використовують понад 230 мільйонів людей у 190 країнах світу. PayPal виступає посередником між продавцем і покупцем, забезпечуючи найвищу надійність оплати платіжними картками VISA, MasterCard, American Express та інших платіжних систем. Штаб-квартира компанії розташована у Сан-Хосе, Каліфорнія. Одним із співзасновників сервісу був американський програміст українського походження Максиміліан Левчин.
Дивіться також фотогалерею за темою:
Технології майбутнього: Як виглядатиме iPhone 8 – фото





