Facebook / S&P Global

"Усе стабільно": S&P підтвердило довгостроковий та короткостроковий кредитні рейтинги України

В агентстві прогнозують незначне прискорення зростання ВВП та зниження рівня інфляції наступного року

Міжнародна рейтингова агенція S&P Global Ratings підтвердила довгостроковий і короткостроковий суверенні кредитні рейтинги України в іноземній і місцевій валюті на рівні "B- / B". Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

В агентстві прогнози довгострокових рейтингів в іноземній і місцевій валюті називають стабільними.

"Стабільний прогноз відображає нашу думку про те, що протягом наступних 12 місяців уряд України буде забезпечувати доступ до підтримки офіційних кредиторів шляхом проведення фіскальних, фінансових й економічних реформ", – кажуть у S&P.

Так, прогнозується, що цьогоріч зростання ВВП України уповільниться  з 2,3% до 2,2%, однак вже 2018 року прискориться до 2,9%, а в 2019-му досягне 3%.

Також експерти кажуть, що середньорічна інфляція у поточному році збільшиться з 13,9% до 14,3%, але наступного року знизиться до 8,7%, а ще через рік – до 8%.

Крім того, рейтингова агенція очікує, що гривня залишатиметься стабільною, а в 2017 році очікується зміцнення її середньорічного курсу до 26,9 грн за долар (порівняно з минулорічним показником у 27,3 грн за долар). На 2018 рік очікується курс гривні у ці ж 27,3 грн за долар, і 27,5 грн – 2019 року.

В агентстві зазначають: "важливі реформи, які прокладають шлях для виділення наступного траншу підтримки з боку Міжнародного валютного фонду, тривають, але потреби в зовнішньому рефінансуванні, особливо в 2019-2021 роках, стають великими".

Нагадаємо, наприкінці серпня агенція Moody's підвищила кредитний рейтинг України

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Романтична та захищена": Банк Британії показав нову 10-фунтову купюру – ФОТО

Попередній матеріал
Землетрус на кордоні Ірану та Іраку – вже більше 200 загиблих
Наступний матеріал
Просто сиділи на лавці: на Одещині розстріляли двох чоловіків
Loading...