Олег Березюк
Олег Березюк 5 канал

"Скритий секвестр": Березюк розповів, як закривають "дірки" в бюджеті

За перший квартал цьогоріч бюджет мав серйозний дефіцит, однак його вдало прикривають за рахунок конкретних економічних операцій

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк оцінив звіт уряду, зокрема фінансові його показники.

У Мінфіні цього разу звітували: за перший квартал поточного року бюджет виконується.

"Якщо бюджет виконується, то чому діра? За перший квартал (2018 року) бюджет мав серйозний дефіцит. Зараз за рахунок якихось банківських операцій цей дефіцит штучно прикривається. Але витрати ж очікуються. Тому ви бачите по країні скритий секвестр – витягування грошей з видаткової частини", – розповів нардеп.

Як приклад Березюк пригадав нещодавній Карпатський форум регіонального розвитку, який назвав "фантастичним дійством".

"І ми з вами чули відповідь міністрів на запитання "Куди поділася інфраструктурна субвенція?", яку уряд обіцяв і яку уряд відповідно до закону мав надати. Позаминулого року це було 1300 гривень на людину. Цього року – або 0 грн, або 200, або 300 грн на людину. І урядовці не змогли знайти відповіді на це запитання, – зазначив співрозмовник. – Куди ці та інші кошти діваються? Висмоктуються в центральний бюджет, аби закрити дірки, щоб спонсорувати олігархічну економіку, яка ці дірки створює".

Продовження розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
"Забула": Чільник одного з районів Харкова не задекларувала коштовності на 600 тис. грн
Наступний матеріал
"Тяжко їх знайти": на Закарпатті через хуртовину і сніг евакуюють дитячий наметовий табір
Loading...