Олександр Данилюк

"Тут пахне корупцією": що розповів Данилюк після відставки

7 червня Верховна Рада звільнила Олександра Данилюка з посади міністра фінансів

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі"міністр фінансів України (2016-2018) Олександр Данилюк прокоментував тезу про те, що до очільника Мінфіну всі ходять і просять, а він вирішує, кому виділяти кошти, а кому – ні. 

"У мене був принцип такий: ми кажемо "ні" неефективним видаткам і корупції і ми кажемо "так" фінансуванню пріоритетних реформ. Сама вже історія показує, що "пахне корупцією". Наприклад, соцекономрозвиток, гроші на мажоритарників, – це, як не крути, є політична корупція. І тут не питання персоналій. Я знаю персоналій, яких я дуже поважаю. Я знаю, що це абсолютно чесні люди, їх обрали на округу. Але є ті, хто не є таким, насправді. Але це питання не персоналій", – переконує колишній урядовець. 

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада звільнила Олександра Данилюка з посади міністра фінансів. "За" проголосували 254 народні обранці. Тоді ж виконання обов'язків чільника Міністерства фінансів поклали на першого заступника міністра Оксану Маркарову.

"Після спровокованого ним конфлікту на засіданні уряду він дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету Міністрів", – із такою заявою прем'єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до регламентного комітету ВР. 

Попередній матеріал
ЗСУ отримали новітні радіолокаційні станції від комплексу "Іскра" – включення
Наступний матеріал
На Закарпатті відбулися українсько-угорські консультації: які результати