"Дніпроазот"
"Дніпроазот" відкриті джерела

СБУ взялася за перевірку "ДніпроАзоту" – причина

СБУ перевіряє обґрунтованість збільшення у декілька разів вартості реагенту на шляху від виробника до кінцевого споживача

Служба безпеки України розпочала перевірку дій посадових осіб ПАТ "ДніпроАзот", які призвели до створення дефіциту рідкого хлору.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Своїми діями посадовці створили передумови для порушення нормального функціонування об'єктів життєзабезпечення населення та небезпеку для здоров'я людей.

"З 15 червня 2018 адміністрацією ПАТ "ДніпроАзот" в порушення договірних зобов'язань та без завчасного попередження призупинено виробництво та відвантаження рідкого хлору водопостачальним підприємствам України, що унеможливлює обеззараження питної води, створює загрозу виникнення масових отруєнь та поширення епідемій", – йдеться у повідомленні.

СБУ перевіряє обґрунтованість збільшення у декілька разів вартості реагенту на шляху від виробника до кінцевого споживача.

За результатами перевірки слідчі СБУ ухвалять рішення щодо кваліфікації за Кримінальним кодексом України дій осіб, причетних до штучного створення передумов до виникнення надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет не зміг поставити крапку в питанні ціни на хлор, від якого залежить очищення питної води. У багатьох регіонах водопостачання і досі під загрозою. У деяких областях реагенту, який знезаражує воду, залишилося на 1-2 доби. 

Попередній матеріал
ОБСЄ зафіксувала на окупованому Донбасі десятки ворожих гаубиць, танків і гармат
Наступний матеріал
В Одесі квартира житлового будинку провалилася в підвал
Loading...

Які державні органи перевіряти найскладніше – що розповіли в Рахунковій палаті

Рахункова палата перевірить "Нафтогаз", "Укравтодор" та "Укроборонпром"

"Зацікавила ідея розколу України": на Донеччині затримали "ополченку ДНР"

Відомому російському журналістові Соловйову заборонили в'їзд в Україну

"ДніпроАзот" планує відновити виробництво хлору

Відірвало ногу, друга під загрозою: дніпровські лікарі рятують армійця, що підірвався на міні