"Ощадбанк"
"Ощадбанк" 5 канал

Росію зобов'язали виплатити "Ощадбанку" $1,3 млрд – як та намагалася відкараскатися

  Читайте по-русски
  Російська Федерація в своїй заяві просила Паризький апеляційний суд призупинити примусове виконання рішення арбітражу

  Паризький апеляційний суд 22 жовтня ухвалив рішення на користь "Ощадбанку", відхиливши апеляцію Російської Федерації і зобов’язавши її виплатити фінустанові $1,3 млрд за збитки внаслідок анексії Криму.

  Про це повідомили у прес-службі Ощадбанку.

  "Ще одна перемога "Ощадбанку" в міжнародних судових інстанціях. 22 жовтня 2019 року Паризьким апеляційним судом було ухвалено рішення на користь "Ощадбанку", яким відхилено спробу Російської Федерації призупинити примусове виконання рішення міжнародного арбітражу від 26 листопада 2018 року на користь "Ощадбанку". Згідно з зазначеним рішенням арбітражу було визнано, що Російська Федерація несе відповідальність за збитки, завдані в результаті окупації Автономної Республіки Крим", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що суд оголосив своє рішення за результатами засідання 8 жовтня 2019 року. Основним аргументом Росії було те, що примусове виконання арбітражного рішення в країнах, які меншою мірою захищають державний імунітет, аніж Франція, може спричинити їй шкоду. Росія може понести матеріальні збитки, і її права начебто будуть порушені.

  Російська Федерація в своїй заяві просила Паризький апеляційний суд призупинити примусове виконання рішення арбітражу, щоб захиститись від будь-яких спроб його примусового виконання за кордоном. Тим самим фактично Росія визнала, що не має наміру виконувати це рішення, зазначили в Ощадбанку.

  "За результатами розгляду суддя відхилив заяву Російської Федерації про призупинення примусового виконання рішення арбітражу. Суддя вирішив, що наведені Російською Федерацією аргументи є безпідставними та необґрунтованими", – наголошується в повідомленні.

  Нагадуємо, 26 листопада 2018 року Арбітражний трибунал у Парижі виніс вердикт на користь "Ощадбанку" – стягнути з Російської Федерації збитки, яких зазнав банк унаслідок анексії Криму, – у розмірі 1,3 млрд доларів. Російське Мінінстерство юстиції заявило, що Російська Федерація не визнає рішення міжнародного арбітражу і не буде компенсувати збитки "Ощадбанку". Аргумент росіян: "Відсутність в арбітражу юрисдикції на розгляд позову". Рішення міжнародного інвестиційного арбітражного суду у спорі між "Ощадбанком" та Росією, винесене в Парижі, може бути примусово виконано в 154 іноземних державах.

  Попередній матеріал
  "Ми не інструмент у політичній боротьбі": у ГПУ не мають інформації про підготовку підозри Богдану
  Наступний матеріал
  "А ви тут до чого?": в соцсмережах розкритикували твіт Гончарука щодо зростання рейтингу України у Doing Business-2020
  Loading...

  Перстень-гаманець: в "Ощадбанку" запустили новий спосіб оплати

  Суд дозволив стягнути з Росії $1,3 мільярда за майно "Ощадбанку" в анексованому Криму

  "Ощадбанк" видав кредити на $22 млн фірмам, власники яких у розшуку

  У Харкові підірвали та пограбували банкомат Ощадбанку

  Стало відомо, коли українці непенсійного віку отримають перші субсидії грошима

  Стало відомо, коли запрацює сайт "Ощадбанку"