Vizutka.com.ua

Російський "Сбербанк" йде з українського ринку – заява

  "Сбербанк" продав свою українську лізингову компанію

  "Сбербанк" відкрито заявив про свою готовність коректно вийти з українського ринку, при цьому максимально захищаючи інтереси українських клієнтів і співробітників. Про таке йдеться на сайті компанії

  Сбербанк РФ нагадує, що 27 березня 2017 року оголосив про укладення юридично зобов'язуючого договору про продаж ПАТ "Сбербанк" (Україна) консорціуму іноземних інвесторів.

  "Ми сподіваємося, що процес переходу активу "Сбербанку" в Україні консорціуму нових власників пройде відповідно до чинного законодавства України та в рамках міжнародного права", – наголошується в заяві.

  У тексті є й така інформація: "Після підписання Україною меморандуму з МВФ і прийняття "Сбербанком" рішення про добровільний вихід з ринку, будь-які подальші агресивні дії у відношенні ПАТ "Сбербанк" банк розцінює як умисне нанесення шкоди інтересам українських клієнтів і державі Україна".

  Нагадаємо, в різних містах України пройшла серія протестів проти діяльності на території нашої країни Сбербанку РФ. У Росії ситуацію з продажем банку традиційно списують на економічні та інші проблеми України. Водночас експерти кажуть про 10-мільярдний збиток банку.

  Окрім того, російське державне інформагентство повідомило, що "Сбербанк" продав свою українську лізингову компанію. 

  "Група "Сбербанку" більше не володіє ТОВ "Сбербанк Лізинг Україна... 20 березня 2017 року було зареєстровано зміна власників компанії, внаслідок чого підстави для включення компанії в групу осіб банку припинені", – відзначили у прес-службі банку.

  До 20 березня українська компанія входила в список афільованих осіб "Сбербанку" як стовідсоткова "дочка" російського АТ "Сбербанк Лізинг".

  Як повідомляв 5.UA, українську "дочку" Сбербанка придбав син російського мільярдера. Покупцями виступають Norvik Banka (Латвія) і приватна білоруська компанія. Григорій Гусельников (через Norvik Banka) придбає 45%, Саїд Гуцерієв, власник білоруської компанії, – 55%.

  Попередній матеріал
  Нацбанк визнав неплатоспроможним ще один банк
  Наступний матеріал
  "Співчуваємо Швеції": Порошенко та Гройсман висловили співчуття через теракт у Стокгольмі
  Loading...

  Якщо банки РФ в Україні намагатимуться дестабілізувати фінансову ситуацію, буде введена зовнішня адміністрація – експерт

  Всі банки з російським держкапіталом в Україні ведуть переговори про продаж - НБУ

  Путін провів зустріч за зачиненими дверима з представниками бізнесу через Україну

  Засідання РНБО під головуванням Президента України – відео

  Нацбанк визнав неплатоспроможним ще один банк

  У ЄС пояснили, як жителі окупованого Криму зможуть їздити в ЄС без віз