україна єс саміт ZN.ua

Рада ЄС розгляне питання збільшення квот на безмитне ввезення українських сільгосптоварів

  Виділення Україні додаткових квот на безмитний експорт сприятиме розвитку малого і середнього бізнесу та збільшенню торговельних потоків

  11 травня Радою ЄС буде розглянуто питання щодо збільшення квот на експорт деяких видів товарів для України. Це питання включено до порядку денного засідання Ради ЄС у закордонних справах в розділі "Торгівля", повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

  "Під час засідання буде обговорено стан справ щодо тимчасових автономних торговельних заходів для України. Ця законодавча пропозиція була внесена у вересні 2016 року з метою сприяння доступу України на ринок ЄС у частині постачання деяких видів промислової та сільськогосподарської продукції", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що на початку травня Комітет Європейського парламенту з питань міжнародної торгівлі проголосував за розширення безмитних квот для України. Водночас, Комітет Європарламенту не підтримав розширення торговельних преференцій для окремих категорій аграрної продукції – оброблених томатів та пшениці. У цьому напряму Україна продовжує роботу щодо збільшення квот за цими позиціями та сподівається на позитивне рішення Європарламенту.

  Попередній матеріал
  Квіткову композицію Eurovision у середмісті Києва витоптали – фото
  Наступний матеріал
  Україні остаточно затвердять безвіз 17 травня
  Loading...

  "Перемога прогресивної Європи" – Порошенко привітав Макрона з обранням президентом Франції

  Сьогодні Комітет постпредів країн ЄС голосуватиме за безвіз для України

  Посол ЄС: Військову активність Росії потрібно знижувати, впроваджуючи санкції

  Конкурс у Раду громадського контролю при НАБУ: експерт розповів умови відбору

  Руслана: На українське Євробачення купуй квитки українською

  Світлове шоу: в Києві Батьківщину-Мати "одягнули" в національне вбрання