українська співачка Руслана ruslana.ua

Руслана: На українське Євробачення купуй квитки українською

  У відповідь на чутки, що нібито квитки на сайті concert.ua можна купити лише в російському варіанті, українська співачка Руслана Лижичко пропонує зробити акцію "На українське Євробачення купуй квитки українською"

  Про це Руслана написала на своїй сторінці у Facebook.

  "Часто у всьому шукають зраду і пишуть, що квитки можна купити на сайті concert.ua лише російською. Мої перші квитки, придбані ще 14 лютого, були англійською. Зараз зайшла на сайт і купила на Другий півфінал, який відбудеться 11 травня, квиток українською. ... Щоб у нас було менше зрад, давайте зробимо акцію "НА УКРАЇНСЬКЕ ЄВРОБАЧЕННЯ КУПУЙ КВИТКИ УКРАЇНСЬКОЮ!!! ПОСПІШАЙ, ЩОБ КУПИТИ УКРАЇНСЬКОЮ КВИТОЧОК НА ЄВРОБАЧЕННЯ!" – написала співачка.

  Вона також зазначила, що радіє з того, що "свято Євробачення прийшло до нас в Україну знову", і не може дочекатися свого виступу у фіналі пісенного конкурсу.

  Зауважимо, купуючи квиток на шоу Євробачення-2017, можна обрати мову, якою на ньому буде зазначено всю необхідну інформацію. Це можна зробити самостійно на сайті квиткового партнера пісенного конкурсу - Concert.ua. А також, роздруковуючи квиток, можна вказати мову, яку хочете бачити на своєму квитку.

  Попередній матеріал
  Окупанти направили на фронт задіяну 9 травня на парадах військову техніку
  Наступний матеріал
  СБУ затримала контрактника підрозділу АТО, який раніше воював на боці терористів
  Loading...

  Джамалі заборонили йти на червону доріжку Євробачення-2017

  Відкриті репетиції учасників Євробачення-2017 біля МВЦ охоронятимуть приблизно 4000 поліцейських

  Нищук – про дискваліфікацю України на три роки від участі в Євробаченні: "Це лише чутки"

  Стало відомо, у скільки обійшлося вбрання для ведучих Євробачення