Митниця
Митниця od.gp.gov.ua

Рада ухвалила закон про новий Митний тариф України

  Читайте по-русски
  Документ за суттю є аналогічним до розробленого Кабміном ще від 21 листопада 2019 року

  У четвер, 4 червня, Верховна Рада ухвалила закон про новий Митний тариф. Законопроєкт №3228 за основу і в цілому з необхідними техніко-юридичними правками підтримали 290 народних депутатів.

  У пояснювальній записці до документа зазначається, що він був необхідний, аби привести законодавчу базу України у відповідність до системи норм міжнародного права. Старий Митний тариф було побудовано на основі "Гармонізованої системи опису та кодування товарів" у версії 2012 року.

  Тоді як тарифне та нетарифне регулювання в більшості країн світу – зокрема і в ЄС та СНД – вже давно здійснюється основі ГС-2017. Через це виникають складнощі, пов'язані з невідповідністю товарних кодів, зіставленням митної статистики тощо.

  Уточнюється, що ставки ввізного мита залишаться незмінними. Змінюється тільки класифікація, опис та додаткові одиниці виміру й обліку окремих товарів. Документ за суттю є аналогічним до розробленого Кабінетом Міністрів №2482 від 21 листопада 2019 року – який був відкликаний через припинення повноважень уряду.

  Дивіться також: "Звичайно, на митниці крадуть": Нефьодов озвучив щорічні втрати бюджету від контрабанди

  Попередній матеріал
  У МОЗ повідомили, скільки областей не готові до пом'якшення карантину
  Наступний матеріал
  СБУ повідомила про чергових "перевертнів у погонах" – але потім видалила матеріали
  Loading...