Комп'ютер
Комп'ютер Фото з відкритих джерел

Питання сплати податків: в Україні запрацює автоматичний обмін фіскальної інформації

Автоматичний обмін фіскальної інформації запрацює в Україні з 2020 року - Мінфін

Як повідомляє Міністерство фінансів України, починаючи з 2020 року розпочнеться автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки нерезидентів за міжнародним стандартом Common Reporting Standard, що був розроблений Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) і схвалений країнами "Великої двадцятки". Про це повідомляє "Урядовий портал".

Перший обмін податковою інформацією відбудеться вже за результатами 2019 року. "Така дата є цілком реалістичною. Ми розуміємо, що до того часу треба внести відповідні зміни до законодавства та забезпечити високі стандарти конфіденційності та безпеки отриманих даних", – прокоментував глава Мінфіну Олександр Данилюк.

Зазначений стандарт із обміну інформацією вже запровадили понад 100 країн світу – для боротьби з ухиленням від сплати податків. Представники ОЕСР, із якими Данилюк зустрівся 27 вересня, позитивно сприйняли прагнення України та наголосили на готовності активно співпрацювати.

Україна приєдналася до Глобального форуму з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей в рамках ОЕСР у 2013 році та зобов'язалася дотримуватися міжнародних стандартів прозорості.

Дивіться також: Для чого в Україні створюють Єдину міжрегіональну митницю

Дивіться також фотогалерею:

Яхта, картини та коштовності: що знайшли під час обшуків в екс-податківців – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Поодинока детонація": у ДСНС розповіли про ситуацію в Калинівці на ранок
Наступний матеріал
"Одна з найглибших ран": Порошенко та Гройсман нагадали про трагедію Бабиного Яру
Loading...