"ПриватБанк"
"ПриватБанк" Depositphotos

"ПриватБанк" розпочав випуск карт китайської платіжної системи UnionPay

  Читайте по-русски
  Картками цієї системи можна користуватися у більш як 170 країнах світу

  "ПриватБанк" першим в Україні розпочинає випуск карт китайської платіжної системи UnionPay International. Про це повідомляє прес-служба банку.

  Зазначається, що ця платіжна система є найбільшою у світі, а її картками можна користуватися у більш як 170 країнах світу.

  "Випуск "ПриватБанком" перших українських карток UnionPay – це нові можливості для наших клієнтів і банку в рамках інтеграції до світової фінансової системи. Ці картки найперше будуть корисні тим, хто часто подорожує в Китай, країни Південно-Східної Азії або веде бізнес із китайськими партнерами", – зазначив голова правління "ПриватБанку" Петр Крумханзл.

  "Крім того, картки "ПриватБанк UnionPay" відкривають українцям нові переваги глобального шопінгу на торгових майданчиках – партнерах найбільшої світової платіжної системи", – додав він.

  Щоб отримати картку цієї платіжної системи, клієнтам необхідно оформити безконтактні кредитні картки китайської UnionPay Універсальна рівня Classic і Gold і отримати їх з 6 листопада в столичних відділеннях банку.

  Також в установі анонсували запуск цифрових платіжних продуктів, які дадуть змогу використовувати переваги платіжної системи без відвідування банку й отримання фізичних карток.

  Нагадаємо, раніше власники карток платіжної системи Payoneer втратили доступ до власних грошей, в тому числі і українські користувачі.

  Попередній матеріал
  "На підлозі спали дві медсестрички": у мережі розповідають про умови в COVID-лікарнях Житомира та Івано-Франківська
  Наступний матеріал
  У контакт-центр МОЗ із протидії COVID-19 надходить по 600 дзвінків на годину
  Loading...