expres.ua

Промисловці просять прозорого обговорення фінансового плану "Укрзалізниці"

  "Федерація металургів України" та об'єднання підприємств "Укрметалургпром" звернулися з відповідним проханням до уряду

  Попри критичну економічну взаємозалежність "Укрзалізниці" та її основних клієнтів, оприлюднений фінансовий план "Укрзалізниці" не було обговорено з провідними вантажовласниками та відповідними галузевими об'єднаннями. Про це йдеться у листі на адресу прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та інших органів виконавчої влади.

  Відповідний лист підготувала "Федерація металургів України" та об'єднання підприємств "Укрметалургпром".

  "Великі власники вантажів, як і раніше, не мають змоги приєднатися до обговорення пріоритетів розвитку ПАТ "Укрзалізниця", незважаючи на критичну економічну взаємозалежність один від одного", - зазначають автори.

  Водночас, вони кажуть про те, що професійна дискусія залізничників була навмисне заблокована.

  "Одним з можливих форматів для співпраці могла б бути професійна дискусія залізничників з промисловцями і аграріями у відповідній робочій групі, створеній при Державній регуляторній службі. Але, на жаль, правління ПАТ "Укрзалізниця" фактично заблокувало її роботу, не забезпечивши участь своїх представників і не надавши необхідні матеріали для обробки", - нарікають автори.

  У листі вказується прохання провести прозоре обговорення фінансового плану УЗ на 2017 рік з провідними вантажовласниками.

  "З огляду на важливість ефективної діяльності "Укрзалізниці" для сталого розвитку вітчизняної промисловості і агропромислового комплексу та економічної безпеки держави в цілому, просимо Вас забезпечити професійне і прозоре обговорення параметрів фінансового плану ВАТ "Укрзалізниця" на 2017 рік з провідними вантажовласниками і відповідними галузевими об'єднаннями", - йдеться у документі. 

  Попередній матеріал
  "Історична помилка": бурхлива реакція світових лідерів на нове "кліматичне рішення" Трампа
  Наступний матеріал
  Єврокомісар Ган та Клімкін вирушили на Донбас – фото
  Теги:
  Loading...

  Під час керівництва Балчуна "Укрзалізниця" вирішувала проблеми власної неефективності – аналіз ФРУ

  Підвищення тарифів "Укрзалізниці" загрожує звільненням тисяч людей - ЗМІ

  "Укрзалізниця" знову зриває роботу ММК імені Ілліча – директор підприємства