Фото sevnews.info

Прокуратура викликає Новинського на допит

  Власник „Смарт Холдингу”, народний депутат Вадим Новинський викликається на допит щодо заборгованості із заробітної плати на ПАТ „МСЗ „Океан”


  Про це заявив прокурор Корабельного району м. Миколаєва Ігор Домущей, повідомляє прес-служба прокуратури м. Миколаєва.

  За його словами, ПАТ "МСЗ "Океан" є одним із основних боржників з виплати заробітної плати на території Корабельного району. Станом на 01.04.2014 заборгованість із виплати заробітної плати становить понад 20 млн. грн.  Вказана ситуація свідчить про порушення конституційних прав громадян на отримання заробітної плати й гідного існування. При цьому керівництвом ПАТ "МСЗ "Океан" заходи щодо виплати заробітної плати не вживалися.

  "Незважаючи на неодноразові повідомлення у ЗМІ про те, що  промислово-інвестиційна група "Смарт-Холдинг", яка підконтрольна народному депутату України Новинському, взяла в управління ПАТ "МСЗ "Океан", останнім будь-якої реакції на критичну ситуацію навколо суднобудівного заводу щодо виплати заробітної плати не було. Вказане свідчить про свідоме використання активів заводу в цілях „Смарт-Холдингу” та не вжиття заходів до стабілізації ситуації на підприємстві", - додав прокурор.  

  За фактом безпідставної невиплати заробітної плати працівникам ПАТ "МСЗ "Океан" слідчим відділом Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати).

  У рамках досудового розслідування зазначеного провадження слідчим СВ Корабельного РВ ММУ вживаються заходи щодо виклику Вадима Новинського на допит.

  "Органами прокуратури міста Миколаєва постійно вживаються дієві заходи прокурорського реагування, спрямовані на захист та поновлення конституційних прав громадян на своєчасне отримання заробітної плати у місті. Винні особи будуть притягнуті до відповідальності, у тому числі до кримінальної", - підкреслив Домущей.
  Попередній матеріал
  Нацбанк продовжив обмеження на зняття з рахунків готівкової валюти
  Наступний матеріал
  У Донецьку озброєна банда пограбувала відділення банку й захопила заручників
  Теги:
  Loading...