Велика приватизація в Україні: скільки та які підприємства вже потрапили до списку

Кабмін визначив більш як 20 підприємств, які будуть приватизовані

В ефірі "5 каналу" в.о. голови Фонду держмайна України Віталій Трубаров розповів про деталі великої приватизації в Україні та підприємства, які потрапили до списку.

"Кабмін як орган, який затверджує список для приватизації, визначив більш як 20 закладів, які будуть приватизовані… Майже всі підприємства, які потрапили до списку для приватизації, в глобальному сенсі є дуже хорошими для інвестицій, для залучення капіталу великих корпорацій, які можуть заходити до нас на ринок. Головне – забезпечити прозорість процесу та безпеку для інвесторів…", – розповів Трубаров.

Він додав: "Серед підприємств у списку є тільки одне, "Центренерго", яке перебуває вже на стадії підготовки перед продажем. Уже завершена процедура оцінювання первинної вартості та готові документи щодо умов приватизації", – сказав Трубаров.

Також експерт пояснив, чи можуть вибори вплинути на зміни в законі про приватизацію: "Вже нічого не можна зупинити, ми пройшли точку, коли можна було все повернути. Запущені механізми за законом не мають механізму, щоб "перекрутити кіно назад".

Докладніше про велику приватизацію дивіться у відео:

Попередній матеріал
Історична зміна: Київський метрополітен осучаснить усі оголошення у поїздах
Наступний матеріал
В одному з військових інститутів Києва масово отруїлися курсанти

Мала приватизація через ProZorro: Гройсман розповів, які об'єкти лишать у власності держави

Мала приватизація в Україні: Нефьодов розповів, коли в системі ProZorro з'являться перші лоти

Україна планує 2018 року приватизацію 25 великих держпідприємств

Українська біржа замінить російське програмне забезпечення

"Українці зможуть відкривати рахунки в будь-якій країні світу": Порошенко анонсував ухвалення у ВР нового закону "Про валюту"

Новий керівник Мінфіну сказала, коли очікує транш від МВФ