delfi.lt

Грібаускайте – про корупцію в Україні: "Потрібно подолати цю найбільш небезпечну ракову пухлину"

  Президент Литви Даля Грібаускайте наголосила на тому, що Україна має боротися з корупцією

  Президент Литви Даля Грібаускайте заявила, корупція у вищих ешелонах влади шкодить Україні більше, ніж війна на сході держави. Про це вона сказала на спільній із президентом України Петром Порошенком прес-конференції в Києві 12 грудня.

  "Нещодавні е-декларації доходів показують, що у вас дуже багато роботи попереду у плані боротьби з корупцією, яка більше завдає шкоди вашій країні, ніж навіть війна на вашій території", – зауважила Грібаускайте.

  "Це виклик не лише для політичних партій. Вони самі не зможуть впоратися. Треба, щоб весь народ України об'єднався й працював над цим", – вважає литовський лідер.

  Також вона додала, що лише разом із громадянським суспільством, політиками, діловими колами можна подолати "цю найбільш небезпечну ракову пухлину – викрадання в народу".

  Грібаускайте також наголосила: "Це те, що вам треба подолати в наступні роки. Ми готові поділитися досвідом і направити вам експертів".

  Нагадаємо, 12 грудня 2016 року, Президент України Петро Порошенко  зустрівся із Президентом Литовської Республіки Далею Грібаускайтє, яка перебуває в Україні з робочим візитом

  "5 канал" трансялював виступи Президента України Петра Порошенка та президента Литви Далі Грібаускайте на українсько-литовському бізнес-форумі.

  Попередній матеріал
  Сьогодні відбулась скайп-зустріч Тристоронньої контактної групи: що повідомила Оліфер
  Наступний матеріал
  Прокуратура відмовилася від одного з трьох епізодів обвинувачень у справі екс-депутата ВР Криму Ганиша

  Литва збирається надати Україні фінансову допомогу в реалізації "зелених" проектів

  Литва, Польща й Україна синхронно ухвалять заяву щодо винуватця трагічних подій початку Другої світової війни

  Литва вимагає видати засуджених раніше у Росії "шпигунів"

  Литва передала Україні 150 тонн боєприпасів - ЗМІ