Лічильники
Лічильники fakty.ictv.ua

Підрахувати тарифи на тепло і гарячу воду – для українців запустили онлайн-калькулятор

Читайте по-русски
Як відомо, 26 червня 2019 року була прийнята постанова уряду про встановлення граничних цін на тепло

Від сьогодні громадяни можуть самостійно вирахувати ціну спожитого тепла та гарячої води за допомогою онлайн-калькулятора на сайті Міністерства юстиції. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, інформує прес-служба відомства.

"Тепер громадяни зможуть самостійно вирахувати, скільки вони мають сплачувати за тепло та гарячу воду. На сайті Урядового порталу та Міністерства юстиції з'явився калькулятор розрахунку чесної платіжки, скориставшись яким, можна дізнатися, чи справедливою є вартість тепла та гарячої води в кожному з регіонів", – сказав Петренко.

Для проведення операції на онлайн-калькуляторі необхідно обрати послугу, щодо якої проводиться розрахунок, та ввести необхідні дані відповідно до обраної послуги.

Онлайн-калькулятор тарифів на тепло й гарячу воду
Онлайн-калькулятор тарифів на тепло й гарячу водуminjust.gov.ua

Петренко також нагадав, що 26 червня була прийнята постанова уряду про встановлення граничних цін на тепло.

Відповідно до постанови, вартість гігакалорії тепла в містах обласного значення не має перевищувати економічно обґрунтованого значення, який становить 1400 грн, вартість гарячої води – 83 грн за кубометр у квартирах із сушарками для рушників і 75 грн – без них.

Петренко також повідомив, що за дорученням глави уряду до 15 липня Міністерство юстиції оприлюднить повний перелік усіх постачальників комунальних послуг з детальним описом того, хто цими підприємствами керує і хто є їхнім реальними власниками.

У відомстві нагадують, що спільно з системою Безоплатної правової допомоги Мін'юст запустив нову ініціативу "Чесна Платіжка" та інформаційну кампанію "Я маю право на чесну платіжку", яка реалізується в рамках просвітницького проекту Мін'юсту "Я маю право!".

Як повідомляв 5.UA, з 1 липня в Україні запрацював ринок електроенергії

Попередній матеріал
ГПУ: Клюєва мають заарештувати, щойно він повернеться в Україну
Наступний матеріал
У Росії через загоряння на підводному човні загинули 14 моряків – подробиці