Кристаліна Георгієва
Кристаліна Георгієва en.wikipedia.org

Новою очільницею МВФ стала представниця Болгарії – що про неї відомо

  Читайте по-русски
  Вона зазначила, що очолювати Фонд – це велика відповідальність через збереження напруги у світовій торгівлі та високий історичний рівень боргів

  Виконавча рада Міжнародного валютного фонду офіційно обрала Крісталіну Георгієву наступним директором-розпорядником МВФ на 5-річний термін. Повноваження нової глави МВФ набувають чинності 1 жовтня, повідомляє Укрінформ.

   
  "Для мене велика честь бути обраною директором-розпорядником МВФ. І я вдячна за довіру, яку члени Фонду та Виконавчий комітет надали мені. Хочу віддати належне моїй попередниці Крістін Лагард, великому лідеру та шанованому другу, чиє бачення та невтомна праця багато сприяли для постійного успіху Фонду", – наголосила нова очільниця МВФ.
   
  Вона зазначила, що очолювати Фонд – це велика відповідальність через невтішні прогнози щодо глобального зростання, збереження напруги у світовій торгівлі та високий історичний рівень боргів.

  "Наш прямий пріоритет – допомогти країнам мінімізувати ризики кризи та бути готовими впоратися зі спадами. Проте ми не повинні відвертати уваги від нашої довгострокової мети – підтримання обґрунтованої кредитно-грошової, фіскальної та структурної політики з метою зміцнення економіки та покращення життя людей", – заявила Георгієва.

  Це, за її словами, також означає відповідь на виклики нерівності, кліматичних ризиків та швидких технологічних змін.

  Довідка: Кристаліна Георгієва народилася 1953 року, має докторський ступінь Університету національної і світової економіки Софії. Навчалася в Лондонській школі економіки, Массачусетському технологічному інституті та в Гарвардській школі бізнесу. З 1993 року працювала у Світовому банку на різних посадах. У 2004-2007 рр. була директором Постійного представництва СБ у Російській Федерації. Володіє англійською, російською, французькою мовами. Також очолювала напрям стійкого розвитку Світового банку, з 2008 по 2010 рр. була віцепрезидентом Групи Світового банку. З лютого 2010 по грудень 2016 Георгієва працювала в Єврокомісії комісаром ЄС з питань міжнародного співробітництва. До останнього часу вона перебувала на посаді головного виконавчого директора Світового банку.

  Попередній матеріал
  Рябошапка анонсував переатестацію прокурорів
  Наступний матеріал
  "Шантаж мафіозного типу": реакція політиків США на стенограму розмови Трампа і Зеленського
  Loading...

  Україна піднялася в рейтингу іноземної та національної валютах – Fitch Rating

  Стало відомо, коли до України завітає місія МВФ

  Україна повністю розрахувалася з МВФ за програмою stand-by, розпочатою в 2014 році

  Місія МВФ за декілька тижнів прибуде в Україну – Гончарук

  У МВФ визначилися з єдиним кандидатом на пост директора фонду

  Колишній експерт-консультант МВФ очолить наглядову раду "ПриватБанку"