транш МВФ
fdlx.com

Нові вимоги МВФ – опубліковано меморандум про співпрацю з Україною

    Для отримання наступного траншу Україна має провести пенсійну реформу, оптимізувати систему виплат житлових субсидій та виробити механізм підвищення тарифів на газ та опалення

    Україна має провести низку реформ – пенсійну, оптимізувати систему виплат житлових субсидій та виробити механізм підвищення тарифів на газ та опалення – аби до кінця року отримати новий транш від Міжнародного Валютного Фонду у розмірі $1,3 млрд. Ці умови містяться в оновленій версії меморандуму про співпрацю з МВФ, інформує видання "Апостроф".

    Повідомляється, що Україні треба у грудні 2016 р. прийняти закон, який передбачав би поступову зміну пенсійного віку. Проте новий вік для виходу на пенсію не вказаний. У цьому законі також слід передбачити скорочення підстав для дострокового виходу на пенсію, посилити підстави для отримання мінімальної пенсії та задовольнити ще низку інших вимог.

    Зазначається, що "ще однією вимогою є впровадження до кінця жовтня тимчасового механізму коригування тарифів на газ та опалення на щоквартальній основі, на випадок, якщо тарифи відхиляються від рівня повного покриття імпортної вартості газу на 10% або більше".

    Крім того, до кінця жовтня Кабмін має визначитися з переліком держпідприємств, які залишаться державними, які будуть приватизовані, а які – ліквідовані. У той же строк усі високопосадовці України мають подати електронні декларації про своє майно за 2015 рік.

    Загалом, протягом осені Україна повинна прийняту низку законів, що стосуються: обігу с/г земель, норм Цивільного процесуального кодексу та Господарсько-процесуального кодексу та законодавство про Національне антикорупційне бюро України.

    Як раніше повідомляв 5.ua, радник Президента України Олександр Пасхавер пояснив, чому МВФ так довго не виділяв транш для України.

    Нагадаємо, директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард назвала пріоритети України після отримання третього траншу МВФ.

    Попередній матеріал
    Міністр юстиції розповів, скільки грошей він витрачає в місяць
    Наступний матеріал
    Журналіст: В українському ефірі відбуваються інформаційні спецоперації

    Лагард назвала пріоритети України після отримання третього траншу МВФ

    В МВФ підтвердили, що до кінця року може розглянути виділення Україні четвертого траншу

    Міністр фінансів розповів, куди направлять гроші від МВФ

    МВФ виділив Україні третій транш кредиту – Президент

    Брифінг заступника Голови Нацбанку Олега Чурія щодо рішення МВФ про співпрацю з Україною - завершено

    Радник Президента пояснив чому МВФ так довго не виділяв транш для України