Нацбанк повідомив про майбутнє пластикових грошей

  Пластикові гроші випускають країни, зокрема ті, які займаються виготовленням пластику та елементами захисту для цих грошей

  Під час брифінгу в НБУ директор Департаменту грошового обігу Національного банку України Віктор Зайвенко зазначив, що в Національному банку не розглядають можливості виготовлення пластикових грошей. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Ми не розглядаємо такої необхідності (виготовлення пластикових грошей – Ред.) на сьогодні. Ці гроші дорожчі у виготовленні, та для них треба спеціальне обладнання", – зауважив Зайвенко.

  Він повідомив, що якщо говорити про виготовлення пластикових грошей, то тоді треба побудувати нову банкнотну фабрику, аби їх виготовляти та десь закуповувати основу для їх виготовлення.

  Директор Департаменту грошового обігу НБУ наголосив, що пластикові гроші випускають країни, зокрема ті, які займаються виготовленням пластику та елементами захисту для цих грошей. Окрім цього, пластикові гроші випускаються в тих країнах, де є відповідні кліматичні умови, які дозволяють їм довше бути в обігу.

  Як повідомляв 5.UA, 22 травня цього року в обігу з’явиться срібна монета номіналом 10 гривень, присвячена землеробській праці.

  Попередній матеріал
  Ні паспортів, ні грошей: у Москві троє українців потрапили в рабство – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Педофіл, якого нещодавно звільнили, зґвалтував 10-річну дівчинку

  НБУ відучуватиме українців від банківських карток

  На Дніпропетровщині працівники банку викрадали кошти з карток переселенців

  Данія вирішила фінансово допомогти Україні

  Тричі за місяць: в Австралії чоловік виграв у лотерею майже $2 мільйони

  Нова ціна: у Києві встановили підвищені тарифи на воду

  Тільки за гроші: Youtube та Facebook вводять плату за користування