газ
газ bigmir.net

"Нафтогаз" пропонує населенню закупити газ за літніми цінами – скільки треба буде заплатити

  Читайте по-русски
  Коболєв додав, що наразі складно прогнозувати, якою буде зимова ціна

  НАК "Нафтогаз" запустив новий продукт, який дозволяє заздалегідь запастись газом на зиму за низькою літньою ціною. Про це глава "НАК Нафтогаз України" Андрій Коболєв написав у себе на Facebook.

  "Багатьох українців турбує прогнозоване здорожчання газу взимку та й узагалі його доступність, враховуючи плани Росії організувати чергову "газову війну". Щоб гарантувати газопостачання та захистити споживачів від підвищення цін, ми активно закачуємо газ до підземних сховищ", – повідомив очільник "Нафтогазу".

  При цьому Коболєв додав, що наразі складно прогнозувати, якою буде зимова ціна.

  "Україна взяла на себе зобов'язання забезпечувати ринкові ціни на газ із 1 січня 2020 року, і це зараз відображено в постановах уряду", – зауважив Коболєв.

  Він також анонсував новий продукт, який дозволить українцям запастися газом на зиму, заплативши літню ціну.

  "Щоб дати вам більше контролю над ситуацією, ми запускаємо продукт "Газовий запас", скористатися яким зможе кожен житель України, який купує газ. Суть пропозиції дуже проста: ви можете заздалегідь придбати необхідний вам обсяг газу за фіксованою літньою низькою ціною. А використати його – взимку", – пояснив Коболєв. Він також зауважив, що пропозиція діятиме до 25 вересня.

  "Відпускна ціна "Нафтогазу" – 4874,42 (без ПДВ, вартості транспортування, розподілу і маржі газзбутів). Купити за цією ціною можна до 25 тис. кубометрів на одну родину. Для максимальної зручності споживачів "Нафтогаз" запропонував усім "газзбутам" реалізувати цю програму спільно. Щоб скористатися пропозицією, зателефонуйте своєму постачальнику газу", – написав Коболєв.

  Як повідомляв 5.UA, у липні 2019 року в "Нафтогазі" представили нову стратегію видобутку газу

  Попередній матеріал
  Слов'янські школи відмовилися від навчання російською мовою
  Наступний матеріал
  Україна заявила про готовність розпочати ремонт мосту в Станиці 22 серпня
  Loading...