Тимофій Милованов
Тимофій Милованов Facebook

Милованов розповів, коли українські зарплати зможуть наздогнати польські

  Читайте по-русски
  Згідно з наведеною ним статистикою, темпи зростання реальної заробітної плати в Україні перевищували польську динаміку у 2018 та 2017 роках

  Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй сторінці у Facebook повідомив, що зарплати в Україні зможуть наздогнати польські за 7 або більше років, оскільки динаміка зростання реальної середньої зарплати в Україні перевищує польську динаміку в кілька разів.

  "За скільки років зарплати в Україні можуть наздогнати ті, що в Польщі. Відповідь: за певних припущень – за 7-10 років", – наголосив він.

  Милованов стверджує, що згідно з наведеною ним статистикою, темпи зростання реальної заробітної плати в Україні перевищували польську динаміку у 2018 та 2017 роках.

  "Темп зростання середньої реальної заробітної плати у 2018 році: в Україні – 29,2%, у Польщі – 8,1%. Порівняно з 2017 роком: в Україні – 35,5%, у Польщі – 4,5%", – наголосив він.

  За словами міністра, українські зарплати зможуть наздогнати польські за стабільного зростання у 20% на рік.

  "Наздоганяти ще довго, але зробити це можливо... Сьогодні зарплата в Польщі приблизно в 3,5 раза більша. Якщо ми наздоганяємо зарплату в Польщі на 20% в рік, то за 7 років ми збільшимо свою зарплату у відносному вимірі до зарплати в Польщі в 3,58 раза. Тобто, зрівняємо зарплати", – наголосив він.

  Як повідомляв 5.UA, Тимофій Милованов заявив, що прямі втрати економіки України від російської агресії у 2014-2015 роках становлять близько 20% ВВП, загальні втрати – до 150 мільярдів доларів США.

  Попередній матеріал
  Солістка всесвітньо відомого гурту Roxette померла у віці 61 року
  Наступний матеріал
  Глава держави присвоїв почесне звання "Мати-героїня" 847 українкам
  Loading...

  Українська економіка від російської агресії втратила до 150 мільярдів доларів – Милованов

  У Мінекономрозвитку звільнили 47 керівників підприємств та держслужбовців найвищого рангу

  "Не бійся ходити під під'їздом": Милованов заявив про погрози його заступникам