Милованов
Милованов 5 канал

"Не бійся ходити під під'їздом": Милованов заявив про погрози його заступникам

  Читайте по-русски
  Милованов зазначив, що його команда погроз не боїться і налаштована працювати на результат

  Міністр економрозвитку Тимофій Милованов повідомив, що його заступникам погрожують через звільнення керівників державних підприємств. Про про це він заявив у ефірі одного з ток-шоу.

  "Моїм заступникам погрожують. За кожне зняття керівника з потоків мої заступники отримують СМС із серії: "Готуйся до похорону себе", "Не бійся ходити під під'їздом" і так далі", – сказав міністр.

  Милованов зазначив, що його команда погроз не боїться і налаштована працювати на результат. Посадовець нагадав, що загалом планується звільнення понад 18 тисяч держслужбовців райдержадміністрацій. Мінекономіки погоджує звільнення працівників департаментів, які займаються економічним розвитком та сільським господарством.

  За словами Милованова, ці відділи виконують подвійну роботу, яку виконують міністерські департаменти та облдержадміністрації.

  Нагадаємо, депутат від партії "ЄС" Софія Федина повідомила, що вона почала отримувати погрози після її коментаря про зустріч президента Зеленського з добровольцями в Золотому. Напередодні Федина із волонтеркою Марусею Звіробій обговорили хамство Зеленського під час спілкування з армійцями.

  Попередній матеріал
  Працює лише 182: у Нацполіції повідомили про несправність великої кількості електронних браслетів
  Наступний матеріал
  Королева блюзу Бет Харт знову завітає до Києва: відома дата концерту
  Loading...