МВФ
МВФ inforesist.org

МВФ: Україна має прискорити реформи

  Український уряд запровадив важливі реформи за дуже складних умов, але він повинен зробити набагато більше, наголосили в МВФ

  Рішення МВФ про виділення траншу $1 млрд для України базується на досягненнях уряду в плані відновлення економіки, однак слід прискорити реформи та порвати з неефективною економічною спадщиною. Про це йдеться в заяві голови місії МВФ до України Рон ван Родена в контексті доповіді Фонду щодо Україні, повідомляє "Укрінформ".

  "Уряд запровадив важливі реформи за дуже складних умов, але він повинен зробити набагато більше, щоб відновити втрачені позиції, привести доходи громадян до рівня сусідніх держав для поліпшення соціальних умов, а також для створення сучасної ринкової економіки", – зауважив Рон ван Роден.

  Хоча найгірше для України вже минуло, вона все ще перебуває далеко позаду, підкреслили у Фонді. Невисокі економічні показники України є результатом неповного переходу до ринкової економіки після розпаду СРСР і незадовільного бізнес-клімату, прокоментували у МВФ. 

  "Базові макроекономічні проблеми, політичні потрясіння і військовий конфлікт на сході призвели до серйозної економічної й фінансової кризи у 2014-2015 роках зі скороченням випуску продукції майже на одну чверть за дванадцять місяців", – сказав Роден.

  Він також нагадав, що у квітні 2014 року МВФ схвалив дворічну програму, що в березні 2015 року була трансформована в чотирирічну, з кредитною лінією на загальну суму 17,5 млрд доларів США для допомоги Україні у поверненні на стійкий і всеохоплюючий шлях зростання. Уряд України, зі свого боку, взяв зобов'язання вжити жорстких заходів щодо стабілізації економіки, але прогрес впровадження структурних реформ був неоднозначний, зазначили у МВФ.

  Як повідомляв 5.UA, вчора, 4 квітня 2017 року, МВФ виділив Україні транш у $1 млрд. Гроші від МВФ мають надійти в Україну найближчими днями.

  Попередній матеріал
  Кличко обіцяє розібратися з "активістами", що принесли під будинок нардепа труну
  Наступний матеріал
  Голова НКРЕКП пояснив, що таке сукупний рахунок за газ і чому він не збільшиться
  Loading...

  Пенсійна, земельна, банківська та інші реформи: голова Мінфіну розкрив зміст меморандуму з МВФ

  Нацрада реформ підтримала Нову українську школу та розвиток інклюзивної освіти

  Засідання Нацради реформ: "Освіта, безпека та благополуччя дітей як пріоритет розвитку країни" - відео

  "Час.Підсумки дня": В очікуванні чергового траншу. Чому МВФ раз по раз відтерміновує рішення по Україні?

  Стало відомо, коли МВФ планує розглянути питання надання Україні траншу в $1 млрд

  МВФ знову відклав розгляд траншу для України