Олександр Крамаренко в ефірі програми 'ІнфоДень'
Олександр Крамаренко в ефірі програми 'ІнфоДень' 5 канал

Можуть здорожчати кредити: журналіст розповів, чи вплине коронавірус на економіку України

Читайте по-русски
Навесні в Україні почнеться дефіцит китайських товарів, вважає Олександр Крамаренко

Головний редактор журналу "Деньги.UA" Олександр Крамаренко в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" розповів, чи вплине китайський коронавірус на економіку України.

"Зараз ще дефіциту китайських товарів в Україні немає. Думаю, що до березня ми цього не відчуємо, але далі трошки буде. Не впевнений, що це завдасть якоїсь шкоди українській економіці. Дуже багато чого виробляється за межами Китаю. А ось споживання українських товарів у Китаї, найперше металургійна продукція, – оце є проблема. Не впевнений, що постраждає український агробізнес, який останні досить жваво експортує в Китай", – сказав Крамаренко.

Він додав: "Можуть бути проблеми на ринку позичання. В таких випадках інвестори втікають з ринків розвинених країн, до яких належить Китай, і загалом це може вплинути на вартість запозичень для України. Кредити можуть здорожчати. Але китайський уряд грошима заливає цю пожежу. Вони для підтримки свого фондового ринку, фінансового сектора витратили приблизно 200 мільярдів доларів. Китай має більш як 3 трильйони золотовалютних резервів. Вони можуть ще два-три рази вкинути по стільки, і це не призведе до шаленого падіння курсу юаню".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров'я України заявили, що літак та екіпаж, який має полетіти за українцями у китайський Ухань, готові до вильоту. О другій ночі літак здійметься в небо, а в четвер українці прилетять в Україну.

Попередній матеріал
Єлісєєв про "12 кроків до миру", нацплатформу примирення та обстріли на Донбасі – "ІнфоДень"
Наступний матеріал
Рух до миру під канонаду російської артилерії: як далеко готова зайти українська влада у спробах "замирення" ворога – "ІнфоДень"
Loading...

У МОЗ заявили, що готові відправити літак до Китаю для евакуації українців

Смертельний коронавірус: брифінг щодо евакуації українців та іноземних громадян з КНР

Знову "провокація" і "шлях до миру", а далі про коронавірус: про що Зеленський говорив на брифінгу

Інфіковані українці з лайнера перебувають на лікуванні: у МОЗ розповіли про їхній стан

Евакуація з Уханю: на облавок не пустять пасажирів із симптомами ГРЗ

Україна поки що не планує евакуації громадян з круїзного лайнера в Японії