Міжнародні агенції підвищують рейтинги України

  Прогноз - "позитивний". Кілька міжнародних рейтингових агенцій, через новину про можливе поновлення співпраці Києва й МВФ, підвищили рейтинги України. У Міністерстві фінансів вважають: для України це означатиме покращення інвестиційного клімату та здешевшення зовнішніх позик.

  Андрій Кравець, заступник міністра фінанасів України: "Такий оптимістичний настрій агенцій і це є фактично сигналом для інвесторів, він покращує значно перспективи отримання Україною і зовнішнього фінансування, якщо такі рішення будуть прийматися чи розглядатися Укаїною в майбутньому. Крім того, ми можемо абсолютно відповідально говорити, що змінюється ціна грошей для України".

  Нагадаємо, "Standard & Poor's" змінила суверенний кредитний рейтинг за зобов`язаннями в іноземній валюті з "CCC+C" на "B-C". А зобов`язання в національній валюті з "B-C" та "BB".

  Формування нової коаліції та Кабміну відкриває можливість для співпраці з Міжнародним валютним фондом,- заявив кредитний аналітик агенції "Standard & Poor's". А це - своєю чергою - допоможе Україні стабілізувати економіку, фінансувати держбюджет, покращить фінансовий стан пенсійної системи та компанії "Нафтогаз".

  Попередній матеріал
  Уряд продасть кілька банків, "Укртелеком" та "Луганськтепловоз"
  Наступний матеріал
  Колесников перевірив як Харків готується до Євро-2012 (репортаж)
  Теги: