Колесников перевірив як Харків готується до Євро-2012 (репортаж)

  Підготовка до Євро-2012 у Харкові йде жвавіше, ніж у місті Лева. Такі висновки віце-прем’єра Бориса Колесникова. Він відповідає в уряді за підготовку до футбольної першості і продовжує інспектувати міста, що прийматимуть матчі фінальної частини футбольних змагань. Якщо у Львові найболючіші питання - стадіон і аеропорт, то на Слобожанщині інші слабкі місця: дороги й метро.

  Якщо зі стовпів зішкрябують старі оголошення, має приїхати високе начальство. Сьогодні папірці обдирали з паркана, за яким будується метро. Столичний гість – віце-прем`єр з підготовки до Євро-2012 Борис Колесников. Це лише на перший погляд метро і футбол напряму не пов’язані, переконані у Харкові.

  Микола Піддубний, 5 канал:  "Одну з нових станцій планують відкрити до кінця цього року. Мешканці спального району Олексіївка зможуть діставатися стадіону та головної фан-зони Євро-2012 підземкою без пересадки. Харків просить центральну владу збільшити фінансування метробуду".

  Ця станція готова на 70 відсотків, до наступної проритий тунель та прокладені рейки, рапортують будівельники.

  Відповідь урядовця – бюджет підземці допоможе. Це менша проблема, ніж відсутність футбольної арени, як у Львові та Києві, кажуть візитери. На стадіон "Металіст" делегація навіть не поїхала. Мовляв, там і так все гаразд. Але взагалі без недоліків не обійшлося - новопризначений віце-прем’єр  розкритикував місцеві дороги.

  Колапсу з прийомом авіапасажирів уникнути вдасться, сподіваються в оргкомітеті Євро-2012. Злітну смугу харківського аеропорту зводять державним коштом. Новий термінал будує приватний інвестор. Про взаєморозрахунки бізнесу з новою владою йшлося під час наради з членами Кабміну. Для преси - закритої.

  Микола Піддубний, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал

  Попередній матеріал
  Міжнародні агенції підвищують рейтинги України
  Наступний матеріал
  Нігерійця Айо Осікойї визнали найкращим знавцем творів Кобзаря
  Теги: