tsn.ua

Місія МВФ щодо перегляду програми stand-by для України відновила свою роботу

  Читайте по-русски
  Місія працювала 21-23 грудня 2020 року, після чого було взято перерву на свята

  11 січня відновила роботу місія Європейського департаменту МВФ з питань першого перегляду програми для України у форматі stand-by. Про це заявили в представництві Фонду в Україні, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Місія… сьогодні відновлює свою роботу зустрічами з представниками влади", – мовиться у відповіді МВФ на запит агентства. 

  У представництві нагадали, що місія проводить дистанційне обговорення з владою України останніх актуальних економічних подій, а також заходів і реформ, необхідних для завершення першого перегляду. Місія працювала 21-23 грудня 2020 року, після чого було взято перерву на свята.

  Довідка. 9 червня 2020 року МВФ затвердив нову 18-місячну програму stand-by для України на SDR3, 6 млрд (близько $5 млрд) з негайним виділенням $2,1 млрд першого траншу.

  Після виділення першого траншу було намічено чотири перегляди програми: за підсумками червня, вересня та грудня 2020 року, а також червня 2021 року – із завершенням цих переглядів відповідно 1 вересня та 1 грудня 2020 року і 15 травня та 15 жовтня 2021-го. Розміри другого і третього траншів – по $700 млн, третього – $560 млн і кінцевого четвертого – $980 млн. Передбачалося, що віртуальна місія з першого перегляду програми буде працювати 13–23 липня 2020 року, проте цей план був порушений.

  Як повідомляв 5.UA, 21 грудня 2020 року в Нацбанку заявили, що Україна виконала всі умови МВФ для отримання чергового траншу.

  Попередній матеріал
  Директора аеропорту на Дніпропетровщині підозрюють у розтраті більш ніж 5 млн
  Наступний матеріал
  Очільник Тернопільської ОДА повторно захворів на COVID-19
  Loading...

  Два транші від МВФ переносяться на наступний рік – Марченко

  Економіст розповів, від чого залежить виконання бюджету у 2021 році

  "Це потрібно нам, а не МВФ": нардепка пояснила, що треба зробити для отримання траншу

  Мінфін після перемовин з МВФ вимушено скоротив дефіцит бюджету – Марченко

  Україна без кредиту МВФ та з дірою в бюджеті: що далі – "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова

  У бюджеті не вистачає $3 млрд до кінця року – міністр фінансів