відкриті джерела

Міноборони вперше за 5 років купить паливо у компанії Коломойського – за найвищою ціною

  Читайте по-русски
  Пропозиції усіх інших учасників тендеру – були по черзі відхилені

  Компанія "Укртатнафта" (Кременчуцький нафтопереробний завод олігарха Ігоря Коломойського) у вівторок, 23 червня, підписала з Міністерством оборони України контракт на поставку 3,55 тис. тонн авіаційного палива.

  Як повідомляє галузеве видання Enkorr, це перший підписаний контракт між Міноборони та групою "Приват" – щонайменше за останніх 5 років, із моменту запуску системи ProZorro в 2015 році.

  Зазначається, що "Укртатнафта" зобов'язалася до 23 липня поставити оборонному відомству авіаційне паливо по 16 256 грн за тонну. Як вказує ціновий моніторинг "Консалтингової групи А-95", на оптовому ринку є пропозиції авіаційного палива по 14 150 грн за тонну (з передоплатою і без урахування доставки). Видання уточнює, що ціна у контракту МОУ вказана включно із логістичними витратами, та з урахуванням відстроченого платежу, що також впливає на вартість.

  Контракт був підписаний за результатами тендеру від 12 травня. Тоді на аукціоні "Укртатнафта" запропонувала найвищу ціну серед шести учасників. Її пропозиція була на 29% дорожче (на 3656 грн за тонну), ніж у компанії "ОККО", яка запропонувала найнижчу вартість –  12 600 грн за тонну.

  Проте протягом двох тижнів – із 29 травня до 11 червня – пропозиції всіх інших п'яти компаній були одна за одною відхилені тендерним комітетом. Офіційна причина – "неусунення недоліків у тендерній документації". Пропозиція "Укртатнафти", як найдорожча, розглядалася останньою і 16 червня була прийнята.

  Крім того, 19 червня Міноборони відхилило заявки усіх інших учасників і прийняло пропозицію "Укртатнафти" на поставку ще 1,2 тис. тонн авіаційного палива.

  Нагадаємо, нещодавно розслідування Bihus.Info показало, що Коломойський змусив державну "Центренерго" перейти на російське вугілля.

  Попередній матеріал
  У Києві кафе та ресторанам дозволили пускати гостей усередину, проте з обмеженнями
  Наступний матеріал
  "Афера по-одеськи": міська влада закупила безкоштовних підручників на 13 млн гривень – ДБР
  Loading...

  Суд на вимогу НБУ закрив низку проваджень на мільярдні позови до компаній Коломойського

  Записано на дружину: Медведчук задекларував частку в телеканалі 1+1 – "Схеми"

  Коломойський змусив державну "Центренерго" перейти на російське вугілля – Bihus.Info

  Комітет Ради підтримав кандидатуру Ткаченка на посаду очільника Мінкульту – подробиці

  Зеленський підписав "анти-Коломойський" закон – подробиці

  Прес-конференція Зеленського: як відбір ЗМІ прокоментувала Мендель – включення