kam-pod.gov.ua

Ляпіна: Монетизація субсидій дозволить українцям використати кошти на власний розсуд

  Потрібно перейти до системи, коли громадянин отримує кошти на свій рахунок і сам ними розпоряджається

  Монетизація субсидій дозволить українцям ефективно розпоряджатися грошима, і це та реформа, яка потребувала втілення ще багато років тому. Про таке заявила голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна, передає "112 Україна"

  "Ця реформа, м'яко кажучи, перезріла, її треба було робити ще 15 років тому. Я  пам'ятаю розмови про монетизацію протягом 15 останніх років. У чому сенс монетизації? В тому, що держава не якимись квазізобов'язаннями перекидує гроші з  одного бюджету на інший, а потім десь зараховує на бюджети компаній в обхід власне громадянина. Хтось за громадянина розпоряджається. Треба перейти до системи, коли громадянин отримує на свій рахунок ці кошти і сам ними розпоряджається", – зазначила Ляпіна.

  Вона наголосила, що тепер українці зможуть особисто слідкувати і використовувати на власний розсуд гроші, які держава надає у вигляді субсидій.

  "Можна заощадити багато на чому. Монетизація субсидій дозволяє змінити спосіб опалення… Якщо ви хочете змінити спосіб опалення – відмовитися від газу, перейти на пелети чи ще на щось, – є і кредитні програми, які дозволяють залучити гроші на енергозбереження. І є ваші гроші, отримані вами за субсидію. Будь ласка, ефективніше ними  розпоряджайтеся. Якщо ні, ну то ви їх витратите. Це право самого громадянина", – прокоментувала очільниця Держрегуляторної служби.

  Попередній матеріал
  На Вінниччині не розминулись БТР та легковик: є постраждалий
  Наступний матеріал
  У Генштабі з'ясовують інформацію про затримання в РФ людини, яка назвалася військовим ЗСУ
  Теги:
  Loading...

  Мінфін хоче запустити новий механізм монетизації субсидій

  Кабмін продовжив термін подачі заяв на монетизацію зекономлених субсидій

  Монетизацію субсидій можуть отримати 2 мільйони українців – Розенко