Криптовалюта
Криптовалюта cnbc.com

"Криптовалюта в Україні": у ВР почали роботу над законопроектом про цифрову валюту

  IT-потенціал дозволяє Україні претендувати на лідерство у розвитку нових фінансових технологій

  Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та діяльності приступив до розробки законопроекту щодо регулювання сфери обігу криптовалюти, пише у себе на сторінці в Facebook голова фінкомітету Сергій Рибалка.

  "Криптовалюта набирає все більшу популярність у світі. Її світовий ринок перевищив 160 млрд. доларів. Лідер в цьому Китай почав їх активно забороняти – там борються із відпливом за кордон коштів та із їх відмиванням. На лідерство тепер претендує Японія, яка цього року не просто їх легалізувала, а зробила засобом платежу. Головна мета тамтешньої влади – використати ці нові технології задля здешевлення транзакцій в японській банківській системі", – написав Рибалка.

  Він зазначив, що багато країн також вже працюють над власними системами регулювання. "Наш IT-потенціал дозволяє Україні претендувати на лідерство у розвитку нових фінансових технологій, і нам вкрай потрібний розвиток цивілізованого фінансового ринку. Також нам не завадить залучення до України нових інвестицій", – пише голова фінкомітету.

  На його думку, сьогодні криптовалюти – це вкрай ризикований спекулятивний фінансовий інструмент, який не має ніякої реальної вартості окрім спекулятивного попиту. 

  Як повідомляв 5.UA, на сайті Ради оприлюднили проект держбюджету-2018.

  Попередній матеріал
  Які реальні загрози для вітчизняної євроінтеграції несе категоричність Угорщини – "Час. Підсумки дня"
  Наступний матеріал
  Кому варто чекати чергового здорожчання тарифів і перегляду субсидій – ексклюзивне інтерв'ю з Павлом Розенком
  Loading...